به گزارش ایران پلاک - نیسان پاترول در بازار آمریکا با نام نیسان آرمادا عرضه می شود نسخه‌ی فول آپشن تر و مجهز تر این خودرو نیز با نام اینفینیتی QX۸۰ به بازار عرضه می شود.
اما نیسان تصمیم گرفته است تا برای سال ۲۰۱۹ فاصله‌ی آرمادا را با خودروی لوکس QX۸۰ کم کرده و این خودرو را با امکانات بیشتر و فناوری های مدرن تری روانه بازار کند. بیشتر تغییرات اعمال شده روی این خودرو شامل اضافه کردن تجهیزات کمکی رانندگی و ایمنی فعال هستند که در پکیجی به قیمت ۲۲۰۰ دلار به مشتریان عرضه می شوند. چنین قیمتی بسیار رقابتی است چون جالب است بدانید که مدل ۲۰۱۶ این خودرو تنها ۷۰۰ دلار افزایش قیمت داشته است.
از امکاناتی که به آرمادا یا پاترول جدید اضافه شده اند شامل سیستم ترمز اضطراری خودکار، کروز کنترل هوشمند، سیستم هشدار تصادف از جلو و سیستم هشدار باز بودن درهای عقب هستند.
همچنین مدل ۲۰۱۹ آرمادا با قیمت ۴۶ هزار دلاری به صورت استاندارد به تجهیزات جدیدی همانند چراغ های اصلی LED، رینگ‌های آلیاژی ۱۸ اینچی، فرمان چرمی، سیستم صوتی Bose با ۱۳ اسپیکر، ساب ووفر، سیستم ارتباطی نیسان کانکت با نمایشگر ۸ اینچی، سیستم HomeLink و چیدمان داخلی ۸ نفره مجهز است.
قیمت مدل SL آرمادا از ۵۱ هزار دلار آغاز می شود و این مدل به امکانات اضافه ای همچون آینه‌ی وسط الکتروکرومیک، فرمان تنظیم شونده برقی، چراغ های مه شکن جلو، سنسور باران، درب صندوق عقب برقی و رینگ های ۲۰ اینچی مجهز شده است.
فول ترین مدل نیسان پاترول با نام پلاتینیوم نیز که قیمت آن ۵۹ هزار دلار است به سانروف برقی، تودری های چرمی، سیستم سرگرمی برای سرنشینان عقب با نمایشگر های ۷ اینچی، دوربین ۳۶۰ درجه، سیستم هوشمند کنترل فاصله و آینه ی عقب هوشمند مجهز است.
نیسان آرمادا پلاتینیوم دارای قیمت ۶۲ هزار دلاری است که از این نظر تنها کمی از قیمت پایه‌ی ۶۵ هزار دلاری اینفینیتی QX۸۰ کمتر است. از آنجایی که قیمت این خودرو افزایش پیدا کرده و کمی گران به نظر می رسد نیسان یک سری تغییرات ظاهری را نیز روی آرمادا ۲۰۱۹ اعمال کرده است تا به این ترتیب متمایز از مدل های قبلی باشد. در بدنه ی آرمادا ۲۰۱۹ تزیینات کرومی و مشکی بکار رفته است. در بخش رفاهی نیز شاهد امکاناتی همچون تودوزی چرمی دورنگ، سردکن صندلی های جلو و گرمکن صندلی های جلو و عقب هستیم. صندلی های ردیف دوم آرمادا نیز از نوع لوکس و اصطلاحا خلبانی هستند.
اما در بخش فنی آرمادا شاهد استفاده از یک موتور هشت سیلندر ۵.۶ لیتری هستیم که می تواند ۳۹۰ اسب بخار قدرت و ۵۳۳ نیوتن متر گشتاور تولید کند. انتقال نیرو در این خودرو با کمک یک گیربکس ۷ دنده اتوماتیک انجام می شود.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک