به گزارش ایران پلاک - هنسی یکی از تیونر هایی است که علاقه زیادی به محصولات دوج دارد. در این بین دوج چلنجر SRT Demon یکی از قابل توجه ترین و سریعترین خودروهایی است که این تیونر به سراغ آنها رفته است.
دوج چلنجر SRT Demon را باید یک خودرو درگ مخصوص خیابان ها دانست این خودرو به یک موتور ۶.۲ لیتری از نوع ۸ سیلندر مجهز است که می تواند ۸۴۰ اسب بخار قدرت تولید کند. اما از آنجایی که از نظر هنسی قدرت هیچ خودرویی کافی نیست هنسی پکیجی جدید را برای دوج چلنجر معرفی کرده است که قدرت این خودرو را تا بیش از ۱۰۰۰ اسب بخار افزایش می دهد.
این پکیج در دو نسخه با نام های HPE۱۰۰۰ و HPE۱۲۰۰ به باردار عرضه خواهد شد. تست های انجام شده روی دوج چلنجر با استفاده از دستگاه دینامومتر نشان می دهند که دوج چلنجر SRT Demon با پکیج HPE۱۲۰۰ می تواند قدرت ۱۰۱۳ اسب بخار و گشتاور ۱۲۹۳ نیوتن متر را تولید کند. متاسفانه هنسی جزئیات فنی این پکیج ها را روی وب سایت خود قرار نداده است اما می‌توان پیش‌بینی کرد که چنین قدرت بالایی با استفاده از سوپر شارژر های جدید، سیستم اگزوز اسپرت، مبدل کاتالیستی بزرگتر، دریچه گاز ارتقا یافته و سیستم سوخت رسانی تقویت شده به دست آمده باشد.
در خصوص توانایی های این مدل ها نیز در تست انجام شده پکیج HPE۱۰۰۰ توانست مسافت یک‌چهارم مایل یا ۴۰۰ متر را در ۹.۱۴ ثانیه طی کند بنابراین انتظار می‌رود که پکیج HPE۱۲۰۰ بتواند زمان سریعتری را نیز به ثبت برساند. در خصوص مشخصات پکیج HPE۱۰۰۰ نیز باید اشاره کنیم که دوج چلنجر SRT Demon با پکیج HPE۱۰۰۰ می‌تواند ۸۸۸ و بخار قدرت و ۱۰۹۲ نیوتن متر گشتاور تولید کند.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک