گروه بین الملل: جنرال موتورز هند در Auto Expo سال 2016 از شورلت Essentia رونمایی کرد که نسخه ای three-box از نسل بعدی شورلت بیت هاچ بک بود.

به گزارش خبرخودرو، شورلت در زمان رونمایی این خودرو تایید کرد که این ناچبک چهار در سال 2017 در هند عرضه خواهد شد. البته این خودروساز اطلاعاتی از موتور یا گزینه های گیربکس این خودرو منتشر نکرده است.

به تازگی در گزارشی جدید آمده است که شورلت Essentia با موتور 1.0 لیتری سه سیلندر دیزلی متصل به گیربکس دستی پنج سرعته عرضه خواهد شد. جنرال موتورز در حال حاضر موتور 1.3 لیتری دیزلی فیات را برای مدل های سیل و اینجوی استفاده می کند و در صورتی که نخواهد این موتور را در Essentia تعبیه کند، این سدان کم تر از 4 متر ضعیف ترین مدل کلاس خود خواهد شد. گفته می شود نسخه بنزینی این خودرو به موتور 1.2 لیتری STEC II مجهز می شود که در بیت به کار رفته است.

شورلت Essentia کانسپت در استودیوی طراحی کره ای جنرال موتورز طراحی شده است. جنرال موتورز تایید کرده که مدل تولیدی این خودرو با ویژگی هایی همچون سیستم سرگرمی MyLink2 شورلت شامل اپل کارپلی و اندروید اتو، کیسه هوای دوگانه، ABS و دوربین معکوس عرضه خواهد شد.


----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک