به گزارش ایران پلاک - نیسان ورسا به عناون یک خودروی سدان ارزان قیمت از این سازنده ژاپنی شناخته می شود و حالا مدل ۲۰۱۹ این خودرو را می توانید به قیمت تنها ۱۲۳۶۰ دلار در بازار آمریکا خریداری کنید.
نیسان به منظور افزایش فروش مدل ورسا اقدام به معرفی یک سری بهینه سازی ها روی این خودرو کرده است. این خودروساز ژاپنی یک پکیج با نام SV Special Edition را در مدل ۲۰۱۹ ورسا عرضه می کند که این پکیج ۸۰۰ دلار قیمت دارد و شامل رینگ های ۱۵ اینچی آلومینیومی، چراغ های مه شکن، تزیینات کرومی، فرمان چرمی، روکش مشکی پیانو برای کنسول مرکزی، سیستم ورود و استارت بدون کلید، ایموبلایزر ویژه ی نیسان، سیستم هشدار فشار باد لاستیک ها، رادیوی ماهواره ای، اپل کارپلی و اندروید اتو می شود.
نیسان ورسا ۲۰۱۹ در بخش فنی به یک موتور ۱.۶ لیتری چهار سیلندر مجهز است که می تواند ۱۰۹ اسب بخار قدرت تولید کند. ارزان ترین مدل این خودرو ۱۲۳۶۰ دلار و گران ترین مدل آن نیز ۱۵۹۹۰ دلار قیمت دارند. بنابراین می توان گفت نیسان ورسا نه تنها یکی از ارزان ترین خودروهای بازار آمریکا است بلکه ارزش در برابر بهای پرداختی بالایی نیز دارد.
جالب است بدانید که این مدل از نظر فنی اشتراک فراوانی با رنو سیمبل یا همان نسل تازه داچیا لوگان دارد و از این رو می توان گفت که برادر مدرن تر تندر ۹۰ یکصد میلیونی ایرانی، در بازار آمریکا با قیمتی در حدود ۱۲۰ میلیون تومان (با احتساب دلار ۱۰ هزار تومانی) به فروش می رسد.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک