به گزارش ایران پلاک - هاوال F۷ که در اصل مدل تولیدی کانسپت HR-۰۲ است، دومین محصول از سری F هاوال است که با طراحی و امکانات مدرن با هدف جلب نظر خریداران جوان به ساخته های هاوال اضافه شده است. همچون اولین محصول این سری، یعنی کراس‌اوور کامپکت F۵ که بیشتر به یک WEY VV۵ بازطراحی شده شباهت دارد، F۷ نیز اتاق و پلتفرم مشترک با WEY VV۷ دارد، اما با هویت بصری جدید برند هاوال فرم گرفته است.
این کراس‌اوور میدسایز ۳ ردیف سرنشین با دو موتور ۱.۵ لیتری توربو ۱۵۰ اسب‌بخاری و ۲.۰ لیتری توربو ۱۹۰ اسبی عرضه خواهد شد که متصل به گیربکس ۷ سرعته اتومات دو کلاچ بوده، به ترتیب ۲۸۰ و ۳۵۰ نیوتن‌متر گشتاور بیشینه تولید می‌کنند. مولتی‌مدیا با نمایشگر ۹ اینچ، صندلی های برقی مجهز به گرمکن، ورود و استارت بدون کلید، ترمز پارک برقی، گرمکن غربیلک فرمان، ۶ ایربگ، پشتی دو تکه ردیف دوم صندلی ها با قابلیت تنظیم زاویه، پوشش چرم کابین، دوربین دید عقب، سیستم دید ۳۶۰ درجه از اطراف و کروزکنترل تطبیق‌پذیر نیز بخشی از لیست بلندبالای امکانات ایمنی و رفاهی F۷ در مجهز ترین مدل را تشکیل می‌دهند.
هاوال از سال ۲۰۱۹ تولید F۷ را در سایت تولا روسیه که بزرگترین سایت تولیدی گریت‌وال‌موتورز در خارج از مرز های جمهوری خلق چین است، آغاز خواهد کرد. F۷ هنوز برای روسیه قیمت‌گذاری نشده اما در چین، قیمتی در محدوده ۱۵۰ تا ۱۶۰ هزار یوان دارد که تقریبا معادل ۲۴۰ تا ۲۵۶ میلیون تومان می‌شود.

منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک