به گزارش ایران پلاک - گروه خودروسازی کرمان موتور به مناسبت عید غدیرخم، پیش فروش خودروی سدان جک J۴ اتوماتیک را آغاز کرده است که مشتریان می‌توانند از تاریخ ۱۰ شهریورماه لغایت ۱۵ شهریور ماه سال جاری، نسبت به ثبت نام این خودرو اقدام کنند.
در شرایط فروش کرمان موتور آمده است که خودروی سدان جک J۴ اتوماتیک با قیمت غیرقطعی و به نرخ روز با پیش پرداخت ۵۰ میلیون تومان ثبت سفارش خواهد شد که موعد تحویل آن آذرماه سال جاری بوده و مشتریان می‌توانند از سود مشارکت ۱۹ درصد و سود انصراف ۱۶ درصد بهره مند شوند.

در ادامه بد نیست بدانید که شرکت سازنده از موتور چهار سیلندر ۱.۵ لیتری بر روی جک J۴ استفاده کرده است که موفق به دریافت استانداردهای "یورو ۵" شده و می‌تواند خروجی قدرت ۱۰۳ اسب بخاری در دور موتور ۶۰۰۰ داشته باشد که با هدایت این نیرو به سمت چرخ‌های اتومبیل، می‌توان به حداکثر سرعت ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کرد. علاوه بر این، شرکت خودروسازی "JAC" برای انتقال گشتاور ۱۴۶ نیوتن متری پیشرانه اتومبیل که در دور موتور ۴۵۰۰ بدست می‌آید، از یک گیربکس انتقال متداول CVT با حالت‌های رانندگی "اسپرت" و "برف" استفاده کرده است که خروجی آن به رینگ‌های ۱۵ اینچی آلومینیومی جلو خواهد رسید، هرچند بر روی چرخ‌‌های عقب هم رینگ و لاستیک‌های مشابه استفاده شده است.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک