به گزارش ایران پلاک - حسینی مدیرعامل ایساکو همزمان با روزهای پایانی تعطیلات تابستانی به منظور بازدید از نحوه خدمات ارایه شده به مشتریان بازدیدهایی را از استان های مختلف در دستور کار خود قرار داده است.

در همین راستا با توجه به حجم سفرهای مسافران به استان های شمالی، امروز مدیران ایساکو به گرگان سفر و نمایندگی این شهر را بازدید قرار داده‌اند. در این بازدید بر ارایه خدمات مطلوب تر به مشتریان تاکید شد. همچنین نمایندگی‌های گرگان موضوعات و مسائل خود را مطرح و در نهایت مقرر شد تمامی موضوعات بررسی و راهکارهای لازم اتخاذ شود. البته در همین زمینه مشتریان نیز دیدگاه های خود را در مورد نحوه اخذ خدمات ارایه کردند.

گفتی است این اقدام در راستای ارائه خدمات بهینه و اقتصادی به صورت سرزده صورت می‌گیرد و طی آن مدیر عامل این شرکت با مدیران نمایندگی‌ها و مشتریان حاضر در آن‌ها، گفت‌وگو می‌کند.

براساس این گزارش مدیرعامل ایساکو روز گذشته ضمن سفر به استان ایلام در نمایندگی‌های ایران خودرو در شهرهای ایلام، مهران و پایانه مرزی حاضر شدند و ضمن بازدید از نمایندگی ها، اجرای طرح اربعین خدمات پس از فروش ایران خودرو نیز مورد بررسی قرار گرفت.منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک