به گزارش ایران پلاک - آلفارومئو اسپایدر به خودی خود یک خودروی کلاسیک ارزشمند است ولی مدلی از این خودرو که در مالکیت قهرمان نام آور بوکس جهان یعنی محمدعلی کلی بوده است حتی دارای ارزش بیشتری نیز خواهد بود. محمدعلی صاحب یک دستگاه از این خودرو بود که حالا قرار است این خودروی کلاسیک ارزشمند در حراجی برت جکسون در لوس آنجلس به فروش رود. این خودرو مدل سال ۱۹۷۶ است و محمدعلی این خودرو را در اروپا خریداری کرده است و سپس آن را به لیک فارست در شیکاگو صادر کرده است. البته محمدعلی این خودرو را برای مدت کمی در اختیار داشت و سپس آن را به یکی از دوستان خود که مالک فعلی خودرو است فروخت.
این آلفارومئو اسپایدر دارای کارکرد ۱۲۹۹۰۷ کیلومتر است که بیشتر آن توسط مالک فعلی رانندگی شده است. در بخش فنی، اسپایدر از یک موتور چهار سیلندر ۲ لیتری بهره مند است که می تواند ۱۲۷ اسب بخار قدرت تولید کرده و با کمک یک گیربکس ۵ دنده دستی به چرخ ها انتقال دهد.
این اسپایدر به رنگ بسیار زیبای نقره ای است و یک خط نارنجی نیز به زیبایی روی بدنه‌ی آن به چشم می خورد. پلاک جلوی این خودرو نیز ALIBEE۲ است. داخل کابین نیز به رنگ مشکی است و غربیلک فرمان هم دارای پوشش چوبی است که کاملا سفارشی بوده و نمای فوق العاده زیبایی دارد.
این خودرو در ماه سپتامبر در حراجی فروخته خواهد شد و مطمعنا به قیمت ارزانی به فروش نخواهد رفت.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک