به گزارش اخبار خودرو ،پورشه دو نسخه ی متفاوت از کاین پلاتینیوم را عرضه خواهد کرد. پورشه نسخه ی خاص پلاتینیوم را برای برخی از مدل های خود عرضه می کند. پورشه کاین و کاین اس هیبریدی از نظر طراحی ظاهری، با واسطه ی بسته ی پلاتینیوم، زیبایی منحصر به فردی دارند.
در کاین پلاتینیوم ظرافت های فراوانی در نظر گرفته شده است که می تواند راحتی و لذت رانندگی را چند برابر کند. نسخه ی پلاتین پورشه کاین از سیستم های دینامیکی چراغ های جلوی Bi-Xenon، کمکی فرمان نرم‎تر و کمکی پارک پیشرفته بهره می برد. این خودرو در رنگ های متنوعی علاوه بر رنگ های استاندارد سفید و سیاه عرضه می شود که می توان به سیاه جِت، بنفش مایل به آبی (Purpurite) ، قهوه ای مایل به قرمز (Mahogany)، سفید کارارا و نقره ای متالیک رادیوم، اشاره کرد.
گروه پورشه از تکنولوژی های فوق پیشرفته نیز در این خودرو تعبیه کرده اند تا راننده و سرنشینان سفر بسیار دلپذیری را تجربه کنند. این خودرو از سیستم مدیریتی ارتباطی پورشه، سیستم صوتی BOSE و پلتفرم Connect Plus به طور استاندارد بهره می برد.
خریداران این خودرو از عملکرد و ویژگی های ممتاز سیستم انتقال قدرت آن به هیچ عنوان نا امید نخواهد شد. نسخه هیبریدی از پیشرانه شش سیلندر V شکل ۳ لیتری در کنار موتور های الکتریکی بهره می برد که توانایی تولید ۴۱۶ اسب بخار توان خروجی را دارد. قیمت حدودی این نسخه ی خاص از کاین، ۶۵ هزار دلار برآورد می شود.

----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک