به گزارش ایران پلاک - طبق راهنمای سفارشات، بعضی از مدل های تویوتا کمری برای سال ۲۰۱۹ از به روز رسانی برخوردار می شوند و قیمت های آنها اصلاح خواهد شد.
طبق گزارش CarsDirect، قیمت مدل های L، LE و SE کمری ۲۰۱۹ با موتور ۲.۵ لیتری ۴ سیلندر نسبت به مدل ۲۰۱۸ به اندازه ۲۰۰ دلار گرانتر شده است و اکنون قیمت این سه مدل به ترتیب از ۲۴.۷۶۵، ۲۵.۲۷۰ و ۲۶.۴۷۰ دلار شروع می شود.
با پرداخت ۲۰۰ دلار مبلغ اضافه تر، تویوتا مدل های L و LE را مجهز به نرم افزارهای اپل کار پلی و آمازون الکسا می کند ولی هنوز خبری از نرم افزار اندروید اتو نیست.
قیمت مدل های XLE و XSE کمری ۲۰۱۹ به ترتیب ۲۹.۸۴۵ و ۳۰.۳۹۵ دلار برای خریداران تمام می شود. در ازای ۳۲۵ دلار افزایش قیمت به صورت استاندارد از سیستم سرگرمی Entune ۳.۰ Audio پلاس و سیستم شارژ بی سیم تلفن همراه بهره مند می شوید. این دو آپشن قبلا جزو آپشن های سفارشی پکیج Audio بودند که قیمت آن ۱۸۰۰ دلار است.
از میان امکانات موجود برای مدل های ۴ سیلندر XLE و XSE می توان به پکیج نویگیشن همراه با سیستم صوتی گران قیمت JBL اشاره کرد که مستلزم پرداخت ۱۷۶۰ دلار هزینه اضافه است.
با اینکه قیمت مدل های L، LE، SE، XLE و XSE کمری ۲۰۱۹ با موتور ۴ سیلندر افزایش یافته است ولی قیمت نمونه های مجهز به موتور ۳.۵ لیتری V۶ به اندازه ۵۰۰ دلار کاهش یافته است. به عنوان مثال قیمت کمری XLE مدل ۲۰۱۹ معادل ۳۴.۹۷۰ دلار است در حالی که قیمت مدل XSE ۲۰۱۹ از ۳۵.۵۲۰ دلار شروع می شود.
برای هر دو مدل فوق می توان پکیج Driver Assist را انتخاب کرد که امکانات اضافه آن شامل سیستم کمک پارک هوشمند با فناوری ردیاب صوتی و سیستم هشدار درباره خودروهای عبوری از پشت همراه با قابلیت ترمزگیری خودکار است که این سیستم قبلا یک آپشن استاندارد بود. قیمت پکیج Driver Assist در مدل های ۶ سیلندر ۱۵۰۰ دلار است و با پرداخت ۲۱۷۵ دلار می توان این پکیج را برای مدل های ۴ سیلندر نیز انتخاب کرد.
مدل های LE و SE کمری هایبرید مدل ۲۰۱۹ از افزایش قیمت ۲۰۰ دلار برخوردار شدند و قیمت مدل XLE هایبرید نیز ۳۲۵ دلار افزایش یافته است. بنابراین دامنه قیمت مدل های هایبرید کمری ۲۰۱۹ از ۲۹.۰۷۰ تا ۳۳.۶۴۵ دلار متغیر است.
تمام مدل های تویوتا کمری ۲۰۱۹ به صورت استاندارد از مجموعه امکانات ایمنی Safety Sense P تویوتا برخوردار می شوند که شامل سیستم های کمک راننده است.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک