به گزارش ایران پلاک - مزدا مدل قوی تر میاتا RF را برای سال ۲۰۱۹ معرفی کرده است. این کوپه ۲ نفره با موتور ۲.۰ لیتری با قدرت ۱۸۱ اسب بخار و گشتاور ۲۰۴ نیوتن متر در ماه آگوست امسال وارد بازار می شود.
این ارقام بیانگر ۲۶ اسب بخار قدرت اضافی و ۴ نیوتن متر گشتاور بیشتر نسبت به مدل قبلی است. موتور ۲.۰ لیتری اسکای اکتیو میاتای جدید به گیربکس های ۶ دنده دستی یا ۶ دنده اتوماتیک متصل می شود. خریدارانی که خواهان امکانات بیشتر برای میاتای خود هستند می توانند انبوهی از پکیج های سفارشی را برای این خودرو انتخاب کنند.
پکیج جدید GT-S شامل امکاناتی مانند استرس بار، دیفرانسیل لغزش محدود در محور عقب، ضربه گیرهای Bilstein و سقف سیاه رنگ است. مدل Club میاتا که مربوط به سال ۲۰۱۷ است در مدل جدید نیز وجود دارد و اگر این مدل را با گیربکس دنده دستی انتخاب کنید ضربه گیرهای Bilstein، استرس بار و دیفرانسیل لغزش محدود در محور عقب را به عنوان امکانات استاندارد دریافت می کنید.
خریداران میاتا نسخه Club می توانند پکیج i-ActivSense Club را نیز انتخاب کنند که امکانات آن شامل سیستم ترمز اضطراری هوشمند در سرعت های پایین و سیستم اخطار خروج از لاین است. امکانات پکیج برمبو BBS شامل دیسک ترمزها و کالیپرهای برمبو در جلو، کالیپرهای قرمز رنگ، رینگ های ۱۷ اینچی آلیاژ فورج به رنگ خاکستری تیره، رکاب های جانبی کاربردی با لبه های پهن تر، قاب پلاستیکی اطراف سپر عقب و صندلی های چرمی مجهز به سیستم گرمایش است.
تنوع امکانات در پکیج برمبو BBS ریکارو بیشتر است. این پکیج شامل همان امکانات پکیج قبلی است با این تفاوت که به جای صندلی های چرمی، صندلی های مسابقه ای ریکارو مجهز به سیستم گرمایش را در بر می گیرد. این پکیج مانند پکیج GT-S شامل سقف سیاه رنگ نیز است.
قیمت مدل پایه مزدا میاتا RF مدل ۲۰۱۹ با گیربکس دنده دستی از ۳۲.۳۴۵ دلار شروع می شود. انتخاب پکیج های برمبو BBS و برمبو BBS ریکارو به ترتیب ۳۷۷۰ دلار و ۴۶۷۰ دلار به قیمت خودرو اضافه می کنند. قیمت مزدا میاتا Club با گیربکس ۶ دنده اتوماتیک ۳۲.۹۴۵ دلار است و انتخاب پکیج i-ActivSense Club مبلغ ۴۵۰ دلار به قیمت آن اضافه می کند.
قیمت مدل مجهز گرند تورینگ با گیربکس دنده ای ۳۳.۳۳۵ دلار است و انتخاب پکیج سفارشی GT-S مبلغ ۷۵۰ دلار به قیمت آن اضافه می کند. قیمت مدل گرند تورینگ با گیربکس اتوماتیک ۳۴.۴۱۰ دلار است و برای انتخاب تودوزی چرم ناپا به رنگ قهوه ای مایل به قرمز باید ۳۰۰ دلار هزینه اضافی پرداخت کنید. قابلیت انتخاب ۳ رنگ سفارشی نیز برای مزدا میاتا وجود دارد که عبارتند از قرمز کریستالی (۵۹۵ دلار)، خاکستری متالیک ماشینی (۳۰۰ دلار) و سفید مرواریدی دانه برفی (۲۰۰ دلار).

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک