به گزارش ایران پلاک - اگر به کتاب فروشی های بزرگ سری بزنید کتاب های حجیم و با کیفیت بسیاری در مورد خودروها و تاریخ آنها خواهید یافت. اما به زودی کتابی، در این رابطه عرضه خواهد شد که شما را انگشت به دهان میگذارد.
شرکت خودرو سازی بنتلی برای جشن ۱۰۰ سالگی خود تصمیم به عرضه کتابی حجیم و پر جزئیات دارد که وزن آن به ۳۰ کیلوگرم میرسد.این کتاب که "اثر صد سالگی بنتلی (Bentley Centenary Opus)" نام دارد در سه نسخه متفاوت با نام های Mulliner، Centenary و Crewe عرضه خواهد شد که دو نسخه اول آن دارای صفحات بسیار بزرگی بوده ولی نسخه سوم آن یعنی Crewe کوچک تر و قابل حمل تر خواهد بود.
شرکت خودروسازی بنتلی به ناشر این کتاب "اپوس" ،که در واقع ناشر کتاب های لوکس میباشد، امکان دسترسی بی سابقه ای به اطلاعات این شرکت را داده است. نام مدیران، مهندسان و طراحانی که در پیشرفت شرکت نقش موثری داشته اند، لحظات کلیدی در تاریخ بنتلی از جمله پیروزی مسابقات لمانز سال ۱۹۲۰، خودروهای نمادین و نام افرادی که تازیخ جاودانه برند بنتلی را رقم زده اند بخشی از این اطلاعات وسیع میباشد.
« کتاب بنتلی بسیار بیشتر از یک کتاب با پیشینه تاریخی ساده است...این کتاب علاوه بر اینها یک جشن پرشکوه برای آینده شرکت بنتلی محسوب میشود.»
این جمله ماندگار از صحبت های شرکت بتنلی در زمان معرفی کتاب بود.
از قیمت این کتاب هنوز اطلاعاتی در دسترس نمیباشد اما احتمال میرود این محصول هم مانند دیگر محصولات شرکت بنتلی از قیمت بالایی برخودار باشد. هر سه نسخه از این کتاب لوکس و ارزشمند در سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه خواهد شد.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک