به گزارش اخبار خودرو ،فرانسوا سِنه مو Francios Senemaud– سفیر کشور فرانسه در بازدید از خطوط تولید شرکت پارس خودرو گفت: بسیار خوشحالم که اولین بازدیدی که در زمان حضورم در ایران از یک سایت صنعتی انجام داده ام از شرکت پارس خودرو به عنوان یک شرکت خودروساز باکیفیت بود.
وی افزود: شرکت پارس خودرو یک سایت صنعتی با کیفیت بسیار عالی و در حال پیشرفت بوده و تولیداتش رو به افزایش است.
در این بازدید، محمد کبریتی – قائم مقام پشتیبانی مالی شرکت پارس خودرو با اشاره به کاهش تولید محصولات در زمان تحریم ها گفت: پس از برجام با انجام موفق مذاکرات شرکت پارس خودرو توانست دوباره تولید ویژه محصولات خود را آغاز کند.
وی تصریح کرد: سابقه همکاری شرکت های رنو و پارس خودرو در چارچوب شرکت مشترک رنوپارس شامل تولید محصولاتی همچون تندر۹۰، پارس تندر و ساندرو بوده است.
کبریتی با تاکید بر اهتمام شرکت پارس خوردو در تولید محصولات با کیفیت اعلام کرد: شرکت پارس خودرو در گروه محصولات رنو تاکنون موفق به کسب ۴ ستاره کیفی برای خودروهای تندر۹۰ و پارس تندر شده و نتیجه گزارش تیم ممیزی رنو نشان از منطبق بودن محصولات پارس خودرو با استانداردهای این شرکت بوده است.
گفتنی است؛ در این بازدید مدیرعامل و قائم مقام شرکت رنو پارس و معاونان تولید،کیفیت، برنامه ریزی و مهندسی شرکت پارس خودرو حضور داشتند.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک