به گزارش ایران پلاک - مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: این گروه خودروسازی با تولید محصولات متنوع برای حدود ۵۰۰ هزار نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد كرده است.
محسن جهرودی، با اعلام این خبر، گرانی نهاده های تولید خودرو را مهمترین مشكل صنعت خودرو دانست و اظهار داشت: در شرایط كنونی حمایت از كالای ایرانی باید بیش از گذشته در دستور كار تمام مسئولان و مردم قرار گیرد و این موضوع به شكل عملی در صنعت خودرو تجلی یابد.
مدیرعامل گروه سایپا که در حاشیه بازدید جمعی از روسای نمایندگی ها و سفرای جمهوری اسلامی ایران از مركز تحقیقات سایپا سخن می گفت، با تاكید بر نقش مهم صنعت خودرو در حفظ اشتغال جامعه، اضافه كرد: تحریم های ظالمانه، اشتغال و تولید در كشور را هدف گیری كرده است كه باید با همدلی و همت و توان مضاعف این دوره سخت را با موفقیت پشت سر بگذاریم و از تحریم ها عبور كنیم.

جهرودی تاكید كرد: اگرچه تحریم ها بسیار جدی و تهدیدكننده است اما گروه خودروسازی سایپا در سایه تلاش و همدلی با تبدیل تهدیدها به فرصت ها، مسیر سخت پیش رو را با خوداتكایی و تكیه بر توان داخلی با سربلندی و موفقیت طی خواهد كرد.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که با سیاست های اتخاذ شده و حمایت های دولت و مردم از شرایط فعلی صنعت خودرو با سربلندی عبور كنیم.

منبع : پرشین خودرو
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک