به گزارش ایران پلاک - کارکنان شرکت فیات کرایسکر (FCA) اعلام کرده اند که علیه انتقال فوتبالیست معروف ، کریستیانو رونالدو به باشگاه فوتبال یوونتوس ، که از سوی هلدینگ اکسور پشتیبانی میشد اعتصاب خواهند کرد. هلدینگ اکسور سرمایه گذار بزرگ فیات کرایسلر است.
این اعتصاب قرار است از ساعت ده صبح روز یکشنبه در کارخانه این شرکت در جنوب ایتالیا آغاز شود که در این کارخانه مدل های فیات ۵۰۰ و فیات پونتو تولید می شوند. انتظار نمی رود که اعتصاب در مرحله اول چندان تاثیر گذار باشد ، چرا که این کارخانه تنها یکی از هفت سایت فعال فیات کرایسلر است و کارکنان زیادی را شامل نمی شود.
با این حال اتحادیه کارگران شدیدا عصبانی اند و معتقدند تا به حال فداکاری های زیادی در فیات کرایسلر تحت مدیریت سرجیو مارکیونه انجام داده اند و نباید متوجه بار مالی قرارداد رونالدو شوند.
در طی چند سال گذشته ، مارکیونه بدهی شرکت را با تاکتیک های تهاجمی کاهش داده است و سودآور ترین مدل های فیات یعنی مدل ۵۰۰ و پاندا موفقیت های زیادی در بحث فروش پیدا کرده اند. در سه ماهه اول سال جاری بدهی فیات کرایسلر به ۱.۳ میلیارد یورو کاهش یافت و افزایش سودی در حدود ۵ درصد را تجربه کرد.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک