به گزارش ایران پلاک - زن و شوهر جوانی که رو جمعه برای صرف شام به یکی از رستوران های شهر شیکاگو رفته بودند در هنگام بازگشت با لامبورگینی خود تصادف می کنند.
متاسفانه لامبوریگنی هوراکان اسپایدر آن ها به طور ناخواسته از پشت به یک دستگاه هوندا سیویک پارک شده برخورد کرده و به زیر آن می رود.
با توجه به گفته های راننده لامبورگینی خودروی سوم دیگری با آن ها برخورد کرده که راننده خودروی مذکور به جای ترمز گرفتن سهوا گاز داده که نتیجه این موضوع برخورد با لامبورگینی و هول دادن آن به زیر هوندا سیویک پارک شده می شود.
خوشبختانه بعد از برخورد لامبورگینی با هوندا سرنشینان لامبورگینی بدون آسیب از خودروی خود خارج می شوند. به علاوه هوندا سیویک نیز سرنشینی نداشته و بدون سرنشین در کنار خیابان پارک شده بود.
این حادثه بازتاپ زیادی داشته و بعد از آن تحلیل های فراوانی در مورد طراحی هوراکان اسپایدر مطرح می شود. بسیاری معتقد اند طراحی این خودرو در طی این حادثه جان سرنشینان آن را حفظ کرده است. همین که لامبورگینی به جای برخورد محکم با قسمت عقبی سیویک به زیر آن منتقل شده از صدمه غیرقابل جبران به سرنشینان خود جلوگیری کرده است.
قابل تحسین است که این خودرو حتی بدون سقف نیز می تواند چنین ارزشمند از سرنشینان خود محافظت کند. راننده خودرو در مورد این حادثه می گوید بعد از تصادف اولین چیزی که به ذهن من خطور کرد نشت باک و آتش گرفتن خودرو بود.
قسمت جالب ماجرا این است که گفته می شود این زن و شوهر روز دوشنبه بعد از تصادف برای خرید یک دستگاه لامبورگینی هوراکان اسپایدر دیگر اقدام کرده اند.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک