به گزارش ایران پلاک - مرسدس AMG GT از سال ۲۰۱۵ در بازار حضور دارد و کمپانی پریور دیزاین تصمیم گرفته است تا کیت بدنه جدیدی را برای این خودرو معرفی کند. این کیت با نام PD۷۰۰ GTR شناخته می شود و شامل گلگیرها، کاپوت، باله عقب و دیفیوزر جدیدی برای این سوپراسپرت آلمانی است.
تیونر هنوز قیمت نهایی این کیت را اعلام نکرده است اما از آنجایی که این کیت تماما از الیاف کربن ساخته شده است نمی توان انتظار قیمت پایینی را برای آن داشت. پریور دیزاین همچنین رینگ های ۲۰ اینچی برای جلو و ۲۱ اینچی برای عقب این خودرو در نظر گرفته است که عرض لاستیک های آنها در جلو ۲۴۵ میلی متر و در عقب ۳۰۵ میلی متر است. برند لاستیک ها نیز کنتیننتال ZR۲۱ است.
برای کاهش ارتفاع هم تیونر از ست فنرهای H&R استفاده کرده است که این فنرها ارتفاع خودرو را ۴۰ میلی متر کاهش داده اند. همچنین سیستم اگزوز اسپرت نیز برای این مدل از نو طراحی شده است.
در داخل کابین AMG GT نیز می توان استفاده گسترده از تزیینات کربنی به همراه چرم آلکانترا را مشاهده کرد. همچنین در وسط غربیلک فرمان نیز نشان تیونر به چشم می خورد.
تیونر به این مساله اشاره ای نکرده است که آیا تغییری هم در بخش فنی این خودرو ایجاد شده است یا نه. با این حساب می توان انتظار داشت که موتور ۴ لیتری هشت سیلندر این خودرو بدون تغییر باقی مانده است که این موتور توانایی تولید ۵۱۵ اسب بخار قدرت و ۶۷۰ نیوتن متر گشتاور را دارد و می تواند این خودرو را در ۳.۸ ثانیه از صفر به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برساند. حداکثر سرعت AMG GT در حالت استاندارد نیز ۳۱۰ کیلومتر بر ساعت است.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک