به گزارش ایران پلاک - گروه خودروسازی مدیران خودرو برای عرضه شاسی بلند "ام وی ام X۳۳ S" در مدل اسپرت به مشتریان، شرایط فروش جدید این اتومبیل را اعلام کرده است که با موعد تحویل ۳۰ روزه به مشتریان عرضه خواهد شد.
باتوجه به جدول ارائه شده از سوی شرکت مدیران خودرو، شاسی بلند ام وی ام X۳۳S با قیمت کارخانه حدودا ۸۴ میلیون تومانی عرضه خواهد شد که با احتساب پرداخت‌های قانونی، قیمت نهایی اتومبیل از مرز ۹۰ میلیون تومان عبور کرده و با قیمت ۹۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به مشتریان عرضه خواهد شد. گفتنی است که سود انصراف در این طرح فروش ۱۵ درصد، جریمه تاخیر ۲۰ درصد و همانطور که در ابتدای خبر گفته شد، موعد تحویل ۳۰ روزه برای فروش این اتومبیل در نظر گرفته شده است.

در ادامه گفتنی است که خودروی X۳۳S در قالب دو تیپ معمولی و اسپرت در بازار وجود دارد که در این طرح فروش نسخه اسپرت اتومبیل به مشتریان عرضه خواهد شد، هرچند ناگفته نماند که مدل اسپرت تفاوت‌های خوبی همچون سقف مشکی رنگ، سپرهای اسپرت و همچنین خروجی اگزوز دوگانه دارند که البته خروجی‌های اگزوز واقعی نیستند، اما تاثیر خود را در طراحی خودرو گذاشته و حس داشتن یک شاسی بلند شهری اسپرت حداقل در ظاهر را به مخاطب القا می‌کند.
گفتنی است که این مدل همچون سابق، به یک پیشرانه ۱۹۷۱ سی سی چهار سیلندر مجهز شده است که خروجی قدرت آن در دور موتور۵۷۵۰ به عدد ۱۳۴ اسب بخار و گشتاور آن هم در ۴۳۰۰ دور بر دقیقه به ۱۸۰ نیوتن متر می‌رسد که با ارسال این نیرو از طریق جعبه دنده ۵ سرعته دستی یا اتوماتیک CVT به چرخ‌ها، حداقل شتاب صفر تا صد ۱۳.۴ ثانیه و حداکثر سرعت ۱۷۵ کیلومتر بر ساعت بدست می آید.
ابعاد و اندازه این خودرو هم در طول کلی ۴۴۱۹میلی متر، عرض ۱۷۶۵ میلی متر، ارتفاع ۱۶۵۱ میلی متر و فاصله بین دو محور ۲۵۱۰ میلی متر خلاصه می‌شود که نسبت به نسخه X۳۳ حدود ۲۹ میلی متر طولانی‌تر و حدود ۵۴ میلی متر کوتاه‌تر است.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک