به گزارش ایران پلاک - در سال ۱۹۴۸ میلادی، اسطوره پورشه با کد ۳۵۶ خلق شد. یک خودروی اسپرت با عملکرد بالا که توانست اسم پورشه را بر سر زبان‌ها بیاندازد و به اعتبار شرکت خودروسازی پورشه کمک کند. حال شرکت "پورشه دیزاین" وابسته به شرکت اصلی پورشه، برای ادای احترام به این خودرو و همچنین سالگرد ۷۰ سالگی تولد این برند، یک ساعت کلاسیک و منحصربه فرد با اسم این اتومبیل آماده کرده است تا هیچوقت ارزش‌های "پورشه ۳۵۶" و متحول کننده برند پورشه از یاد نرود.

همانطور که گفتیم، برای ساخت این ساعت بخش طراحی "پورشه دیزاین" دست بکار شده است تا سالگرد ۷۰ سالگی پورشه ۳۵۶ با یک هدیه ارزشمند جشن گرفته شود. البته پورشه دیزاین تنها تولید کننده ساعت نبوده و عموم تجارت غیر اتومبیل پورشه برعهده این شرکت قرار دارد که پیش از این یک همکاری مشترک طولانی مدت با کمپانی "هوآوی" آغاز کرده تا برمبنای پرچم دار فعلی این شرکت یعنی "هوآوی میت ۱۰"، یک گوشی با طراحی ویژه "پورشه دیزاین" آماده عرضه به مشتریان کند. هرچند این مورد اولین پروژه همکاری میان پورشه و هوآوی نیست و سری محصولات "میت" هوآوی در کنار نسخه‌های استاندارد، معمولا در نسخه‌های "پورشه دیزاین" هم عرضه می‌شوند.

حال جدیدترین محصول پورشه دیزاین، یک ساعت کلاسیک و هیجان انگیز خواهد بود که باتوجه به سال تولید پورشه ۳۵۶، به تعداد محدود ۱۹۴۸ عدد ساخته شده و به مشتریان عرضه خواهد شد که قیمت تعیین شده برای هرکدام معادل ۲۹۴۸ یورو اعلام شده است، هرچند ارزش این ساعت باتوجه به تولید محدود آن می‌تواند در آینده چندین برابر شود و حکم یک سرمایه گذاری بلند مدت برای مالکان خود دارد.
در ادامه گفتنی است که ساعت کلاسیک پورشه دیزاین با جعبه تیتانیومی و همچنین بندهای چرمی به مشتریان عرضه خواهد شد. مقاومت در برابر آب این ساعت تا فشار ۱۰ بار بوده و موتور آن می‌تواند بعد از آخرین حرکت جنبشی، تا ۳۸ ساعت کارایی داشته باشد و عقربه‌های ساعت را حرکت دهد.

منبع : دنیای خودرو
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک