به گزارش ایران پلاک - شرکت خودروسازی DS در جشن سالگرد کافه موتورسواران لندن، یک نسخه ویژه از خودروی هاچ بک DS۳ با طراحی منحصربه فرد بدنه آن رونمایی کرده است، هرچند این نسخه تنها در اختیار مشتریان بریتانیایی قرار خواهد گرفت و قیمت پایه آن معادل ۲۱ هزار و ۳۰۵ پوند در نظر گرفته شده است که می‌تواند برای جوانان یک گزینه جذاب باشد.
محصول جدید شرکت خودروسازی DS با اقتباس از کافه موتورسواران لندن که فستیوال و جشن آنان از دهه ۶۰ میلادی آغاز شده است، نام Café Racer به خود گرفته و در ۳ مدل اصلی به مشتریان عرضه خواهد شد. اول از همه یک نسخه ۳ درب با موتور ۱۰۸ اسب بخاری و گیربکس دستی خواهد بود که با قیمت پایه ۲۱ هزار و ۳۰۵ پوند در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد، هرچند می‌توانید با پرداخت هزینه ۲۲ هزار و ۸۲۵ پوند یک گیربکس اتوماتیک به همراه پیشرانه ۱۰۸ اسب بخاری داشته باشید.
علاوه بر ۲ مدل ذکر شده، شرکت خودروسازی DS یک نسخه ۱۲۸ اسب بخاری هم در نظر گرفته است که قیمت پایه آن از ۲۱ هزار و ۸۲۵ پوند آغاز می‌شود، اما بلااستثنا تمامی مدل‌های ذکر شده با ۴ رنگ اصلی به مشتریان عرضه خواهد شد که شرکت خودروسازی DS آنان را تحت عنوان "آبی Ink"، "مشکی Perla Nera"، "خاکستری پلاتینیوم" و همچنین "قرمز Ruby" معرفی کرده است که تمامی آنان با نقش و نگاره‌های منحصربه فرد بر روی سقف و بدنه فروخته خواهد شد که می‌توانید جزییات بیشتر آن را در تصاویر شاهد باشید.
به گفته شرکت سازنده، این نسخه به تعداد محدود ۱۵۰ دستگاه ساخته شده و به دست مشتریان خواهد رسید که از دیگر ویژگی‌های منحصربه فرد آن می‌توان به رینگ‌های ۱۷ اینچی آلیاژی، روکش‌های چرمی صندلی‌ها و دیگر قسمت‌های داخل کابین از جنس ناپا، پدال‌های آلومینیومی و چند ویژگی دیگر اشاره داشت.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک