به گزارش ایران پلاک - نگین خودرو، نماینده عرضه و خدمات پس از فروش کمپانی خودروسازی رنو فرانسه در ایران، بخشنامه فروش محصولات خود را به صورت مشارکتی تا پایان خرداد ماه سال جاری اعلام کرده است که در این شرایط فروش می‌توان شاهد محصولاتی همچون "رنو کولیوس"، "رنو تلیسمان" و همچنین خودروی کراس اوور "رنو داستر" بود که در ادامه جزییات آنان را مورد بررسی قرار می‌دهیم.
اول از همه در جدول ارائه شده از سوی نگین خودرو، می‌توان شاهد حضور خودروی شاسی بلند "رنو کولیوس" بود که در مدل‌های ۲۰۱۸ و با پیش پرداخت‌های متنوع ۱۲۰ میلیون تومانی، ۱۰۰ میلیون تومانی و ۹۰ میلیون تومانی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد که به ترتیب موعد تحویل ۱۲۰ روز، ۱۵۰ روز و ۱۸۰ روز خواهند داشت.
در جایگاه دوم این لیست، خودروی سدان "رنو تلیسمان" دیده می‌‌شود که آن هم با ۳ نوع پیش پرداخت اولیه ۱۱۰ میلیون، ۱۰۰ میلیون تومانی و در نهایت ۹۰ میلیون تومانی ثبت سفارش می‌شود که درست همانند خودروی شاسی بلند رنو کولیوس، موعد تحویل آنان به ترتیب ۱۲۰ روزه، ۱۵۰ روزه و ۱۸۰ روزه خواهد بود.
در آخر هم به خودروی کراس اوور ارزان قیمت بازارهای جهانی، یعنی خودروی "رنو داستر" خواهیم رسید که در بازار کشورمان چندان ارزان نیست و در شرایط فروش مشارکتی نگین خودرو در مدل‌های ۲۰۱۸ و همچنین در ۲ تیپ محور جلو محرک یا چهارچرخ محرک ثبت سفارش می‌شود.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک