به گزارش ایران پلاک - گروه خودروسازی کرمان موتور در شرایط فروش خردادماه و نیمه دوم این ماه، پیش فروش خودروی شاسی بلند جک S۵ اتوماتیک را آغاز کرده است که مشتریان می‌توانند نهایت تا تاریخ ۳۱ خرداد ماه سال جاری، نسبت به ثبت نام این خودرو اقدام کنند.
در شرایط فروش کرمان موتور آمده است که خودروی شاسی بلند جک S۵ اتوماتیک با افزایش قابل توجه در ماه گذشته و یا حتی بعد از آن در ماه جاری، دارای قیمت ۱۲۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خواهد بود که مشتریان می‌توانند با پرداخت ۵۰ میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت، اولین گام را در راستای خرید جک S۵ اتوماتیک برداشته و مابقی آن را هنگام صدور دعوت نامه در آذر ماه ۹۷ پرداخت کنند که برای اطلاع از جزییات بیشتر آن می‌توانید به جدول زیر توجه کنید. هرچند شرایط پیش فروش اقساطی هم برای این خودرو در نظر گرفته شده است که جزییات بیشتر آن در جدول زیر خواهد بود.
در ادامه هم بد نیست بدانید که در مشخصات فنی، جک اس ۵ از پیشرانه‌ ۱۹۹۷ سی‌سی بنزینی توربوشارژر سود می‌برند که قدرت تولیدی آن در ۵۲۰۰ دور بر دقیقه به ۱۷۴ اسب بخار و گشتاور تولیدی آن در ۲۰۰۰ الی ۴۰۰۰ دور بر دقیقه به حداکثر ۲۶۵ نیوتن متر می‌رسد که حداکثر سرعت ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت را به همراه خواهد داشت. در خط انتقال قدرتی هم شرکت سازنده از دو جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک دوکلاچه و جعبه دنده‌ ۶ سرعته دستی استفاده کرده است.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک