به گزارش ایران پلاک - در این روزها که گویا دلالان محترم سیری ناپذیر شده اند و هر روز با قیمت های نجومی عجیب و بی منطقی در مورد خودروهای وارداتی مواجه می شویم، کمابیش مانده اند خودروهایی که قیمت آنها البته نسبت به قیمت های کنونی کمی منطقی تر به نظر می رسند و با توجه به گزینه های صفر موجود باز هم می توان روی آن ها به صورت جدی فکر کرد. تویوتا کمری هیبریدی یکی از این گزینه ها است که در این روزها نسخه های کم کارکرد آن را می توان با قیمت هایی در حدود ۳۵۰ میلیون تومان خریداری کرد. در این رنج قیمت البته دیگر خودروهایی که در بازار عرضه می شوند که می توانیم به فولکس واگن پاسات و یا رنو تلیسمان اشاره کنیم.
تویوتا کمری هیبریدی چند سال پیش در مدل های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ توسط ایرتویا وارد شد. این نسخه ای که هم اکنون در بازار وجود دارد نسخه سفارش آمریکا است که با چهره ای کاملاً متفاوت با نسخه های خاورمیانه وارد بازار ایران شده است. اما متاسفانه روند عرضه این خودرو آنچنان طول نکشید و دیگر خبری از نسخه های ۲۰۱۷ تویوتا کمری هیبریدی نشد. همین موضوع باعث شد تا بازار این خودرو به فراموشی سپرده شود و خودرویی که در حال حاضر می توانست جزو کارکرده های مورد اعتماد بازار باشد، اما دیگر به صورت کامل از بازار خارج شده است.
اما این روزها که در این رنج قیمتی همه خودروهای سدان با سیستم پرخوران توربو عرضه می شوند و دردسر نگهداری و استفاده دارند، شاید کمری هیبریدی با پیشرانه تنفس طبیعی و کمک باطری ها، گزینه ای معقول برای خانواده هایی باشد که به دنبال استفاده بلند مدت و البته بی دردسر از سدان خانوادگی خود هستند.
تویوتا کمری همانند تمامی تویوتاهای ساخته شده استهلاک بسیار کمی دارد و شاید خرید نمونه های دست دوم و کم کارکرد اصلاً ریسک بزرگی را در پی نداشته باشد. همچنین با توجه به خدمات ایرتویا مشکلی بابت قطعات و نگهداری آن وجود نخواهد داشت. لذا به نظر می رسد برای کسانی که به دنبال سدان بزرگ خانوادگی در این رنج قیمتی می گردند، در کنار سدان های توربو اروپایی، می توانند به صورت جدی به این ژاپنی کارکرده نیز نیم نگاهی داشته باشند.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک