گروه بین الملل: مقامات دولتی فرانسه تحقیقات خود جهت بررسی میزان آلایندگی محصولات بسیاری از خودروسازان را انجام داده اند و حالا نوبت به شرکت هم وطن خود یعنی پژوسیتروئن رسیده است.

به گزارش خبرخودرو، بار دیگر تحقیقات دولتی جدیدی در حال شکل گیری است که به دلیل در خواست های بسیار خودروهای ساخت پژوسیتروئن را هداف قرار داده است. گفته می شود که مقامات دولتی از کارخانه های پژوسیتروئن بازدید کرده اند و این مسئله به تایید مدیران پژوسیتروئن نیز رسیده است. پژوسیتروئن تایید کرده که تمامی محصولاتش با قوانین آلایندگی همگامی دارد. پژوسیتروئن به فناوری های خود اطمینان دارد و در حال همکاری تمام و کمال با مقامات دولتی است. رویترز اعلام کرده که چهار مرکز تحقیق و توسعه پژوسیتروئن توسط مقامات بررسی شده است.

ماه ژانویه نیز انگشت اتهام به سوی رنو اشاره رفته بود و لذا دولت با فرستادن نمایندگان دفتر مرکزی و مرکز فنی آن را بازرسی کرد. البته تنها رنو نبود که برای ارائه اطلاعات درباره سطح آلایندگی محصولاتش اظهار شد چرا که فورد و مرسدس نیز تحت بررسی قرار گرفتند.

البته هنوز مقامات دولتی فرانسته هیچ شرکتی به جز فولکس واگن را به عنوان متخلف معرفی نکرده و عقیده دارند تا به اینجا هیچ خودروسازی از قوانین تخطی نکرده است.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک