به گزارش ایران پلاک - آلفارومئو به صورت رسمی مدل استلویو Ti را در استرالیا معرفی کرده است. قیمت این SUV که ۲۸۰ اسب بخار قدرت دارد از ۷۸.۹۰۰ دلار آغاز می شود.
این خودرو یک مدل جذاب تر از SUV آلفارومئو است که از زمان معرفی استلویو در بازار کشورهای دیگر ارائه شده است. موتور این SUV همان پیشرانه ۲.۰ لیتری ۴ سیلندر توربوشارژ مورد استفاده در جولیا Veloce است که ۲۸۰ اسب بخار قدرت و ۴۰۰ نیوتن متر گشتاور تولید می کند. طبق گفته آلفارومئو این SUV در عرض ۵.۷ ثانیه به ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می رسد و حداکثر سرعت آن ۲۳۰ کیلومتر در ساعت است.
قدرت این موتور از طریق یک گیربکس ۸ دنده اتوماتیک به هر ۴ چرخ منتقل می شود و مصرف سوخت ترکیبی آن ۷.۰ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر اعلام شده است.
استلویو Ti علاوه بر قدرت بیشتر مجهز به کمک فنرهای هیدرولیکی با قابلیت انتخاب فرکانس است که قابلیت انتخاب سیستم تعلیق کاملا تطبیقی برای آن وجود دارد.
آلفارومئو به صورت استاندارد یک دیفرانسیل لغزش محدود مکانیکی در محور عقب نصب کرده است که برای استفاده بهتر از ماهیت سیستم ۴ چرخ محرک Q۴ که درصد بیشتر گشتاور را به محور عقب منتقل می کند طراحی شده است.
صندلی های جلو با صندلی های اسپرت مجهز به سیستم گرمایش جایگزین شده اند و برای رانندگی راحت تر در صبح های سرد، غربیلک فرمان نیز از سیستم گرمایش برخوردار شده است. شیشه های دودی عقب، پدال های آلومینیمی اسپرت، کروز کنترل تطبیقی و سیستم صوتی با ۱۰ بلندگو نیز جزو امکانات استاندارد هستند.
از دیگر تجهیزات استاندارد این خودرو می توان به سیستم اخطار تصادف از جلو، سیستم اخطار خروج از لاین، سیستم شناسایی نقاط کور و سنسورهای پارک اشاره کرد. آلفارومئو مشتاق است به ایمنی ۵ ستاره این خودرو اشاره کند که هفته پیش توسط موسسه یورو انکپ استرالیا به این خودرو اعطا شد.
صفحه نمایش لمسی ۸.۸ اینچی در وسط داشبورد، سیستم ناوبری، استارت دکمه ای، سیستم ورود بدون کلید و باز شدن در صندوق به صورت برقی امکاناتی هستند که به فهرست تجهیزات استاندارد این SUV اضافه شده اند.
برای سانروف پانورامیک باید ۲۴۰۰ دلار، برای سیستم تعلیق فعال ۲۲۰۰ دلار، برای سیستم صوتی هارمن کاردون ۱۵۰۰ دلار و برای دزدگیر باید ۷۵۰ دلار مبلغ اضافه پرداخت کنید.
قیمت مدل پایه آلفارومئو استلویو در استرالیا از ۶۵.۹۰۰ دلار شروع شده و به ۷۸.۹۰۰ دلار برای مدل Ti ختم می شود.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک