به گزارش ایران پلاک - همایش خودروهای کلاسیک و مفهومی کونکورسو الگانزا ۲۰۱۸، با اعلام برندگان در کلاس‌های مختلف به پایان رسید.

فستیوال خودروهای کلاسیک ویلادِسته (Concorso d'Eleganza Villa d'Este) یکی از قدیمی‌ترین همایش‌های مرتبط با دنیای خودرو است که از سال ۱۹۲۹ تا به‌امروز، برگزار شده است. در این همایش، هر ساله خودروهای کلاسیک، کلکسیونی و مفهومی در ویلادسته ایتالیا کنار دریاچه‌ی کومو به نمایش گذاشته می‌شوند و معمولاً بهترین مدل‌ها با رأی‌گیری انتخاب خواهند شد.
گرندهتل ویلادسته یکی از مشهورترین هتل‌های جهان است که در فضای باز این هتل، خودروهای کلاسیک ساخت دهه ۱۹۲۰ تا ۱۹۸۰ و تعدادی مدل مفهومی مدرن به نمایش گذاشته می‌شوند. امسال نیز به رسم گذشته، این هتل به‌مدت سه روز میزبان زیباترین خودروهای کلاسیک جهان (نزدیک به ۵۰ دستگاه) و علاقه‌مندان دنیای خودرو بود.همانند چند سال اخیر، مقامات دپارتمان خودروهای کلاسیک بی‌ام‌و در کنار دست‌اندرکاران گرندهتل ویلادسته پذیرای خودروهای کلاسیک مشهور جهان در ۸ کلاس مختلف بودند.
علاوه بر خودروهای کلاسیک پرطرفدار همچون آلفارومئو تیپو ۳۳ استراداله، بنتلی مارک ۴ و کادیلاک V-۱۶ رودستر، مدل‌های مفهومی مدرن مانند مزدا ویژن کوپه و بی‌ام‌و M۸ نیز در ویلادسته ۲۰۱۸ به معرض نمایش گذاشته شدند. مدل سفارشی و تک نمونه‌ی فراری SP۳۸ نیز در بین خودروهای ویلادسته ۲۰۱۸ بود. برندگان جوایز ویلادسته ۲۰۱۸ به‌صورت زیر اعلام شدند.

منبع : زومیت
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک