به گزارش ایران پلاک - گروه صنعتی "رامک خودرو" به عنوان نمایندگی عرضه و خدمات پس از فروش کمپانی خودروسازی "سانگ یانگ" در کشور، شرایط فروش نقدی "سانگ یانگ کوراندو نوبل" را در مدل‌های ۲۰۱۸ اعلام کرده است که جزییات بیشتر آن را در ادامه مورد بررسی قرار خواهیم داد.
باتوجه به جدول ارائه شده از سوی گروه صنعتی "رامک خودرو" که می‌توانید جزییات بیشتر آن را در جدول زیر دنبال کنید، شاهد ثبت قیمت ۲۲۰ میلیون تومانی برای فروش این اتومبیل هستیم که تمامی آن‌ها با موعد تحویل ۷۵ روزه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد، اما مشتریان می‌توانند در فواصل زمانی مختلف و همچنین با سود مشارکت متفاوت نسبت به پرداخت هزینه اتومبیل اقدام کنند .
درادامه لازم به ذکر است که شرکت خودروسازی سانگ یانگ موتورز کره جنوبی در نمایشگاه بین المللی ژنو ۲۰۱۷ اقدام به رونمایی از مدل فیس لیفت سانگ یانگ کوراندو کرده است. این خودرو که در حقیقت فیس لیفت نسل سوم کوراندو محسوب می‌شود، بهینه سازی هایی را در بخش ظاهری و البته امکانات رفاهی خود تجربه کرده و یک نام جدید تحت عنوان "کوراندو نوبل" دریافت کرده است.
کوراندوی جدید در بخش فنی تغییری نکرده است و مجهز به یک موتور ۴ سیلندر خطی از نوع تنفس طبیعی خواهد بود که می‌تواند ۱۵۰ اسب بخار قدرت را در ۶۰۰۰ دور بر دقیقه و همچنین ۱۹۷ نیوتن متر گشتاور را در ۴۰۰۰ دور بر دقیقه تولید کند. این موتور دارای استاندارد آلایندگی یورو ۵ است و نیروی آن از طریق گیربکس اتوماتیک ۶ سرعته به تمامی چرخ‌های اتومبیل منتقل می‌شود. گیربکس این خودرو قابلیت تعویض دنده به صورت دستی را نیز دارد و برای سیستم چهارچرخ محرک نیز قفل دیفرانسیل در نظر گرفته شده است.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک