به گزارش ایران پلاک - آستون مارتین توانایی های حرکتی بالا و کابین لوکس را در مدل جدید DB۱۱ AMR با هم تلفیق می کند که گل سرسبد مدل های گرند تورر فعلی این خودروساز است. این مدل مجهز به موتور V۱۲ توئین توربو با حجم ۵.۲ لیتر است که قدرت شگفت انگیز ۶۳۰ اسب بخار را تولید می کند که نسبت به مدل استاندارد DB۱۱ V۱۲ که جانشین آن می شود ۳۰ اسب بخار قویتر است. گشتاور این موتور مانند قبل ۷۰۰ نیوتن متر است.
این قدرت اضافه شتاب صفر تا صد این مدل را به ۳.۷ ثانیه رسانده که ۰.۲ ثانیه سریعتر از قبل است. حداکثر سرعت نیز به ۳۳۵ کیلومتر در ساعت افزایش یافته که ۱۳ کیلومتر بیشتر از DB۱۱ V۱۲ است. مالکین این خودرو می توانند صدای این عملکرد بهتر را نیز بشنوند زیرا صدای اگزوز AMR اندکی بیشتر است.
آستون مارتین ادعا می کند که هیجان رانندگی با DB۱۱ AMR بیشتر است. تیم توسعه این خودرو برنامه تنظیم تعویض دنده ها در گیربکس ۸ دنده اتوماتیک را اصلاح کردند و برای بهبود هندلینگ و واکنش دقیق تر فرمان، تنظیمات سیستم تعلیق را دستکاری کردند.
آستون مارتین AMR از تعداد اندکی موارد ارتقای نمای ظاهری برخوردار می شود که نمای خارجی آن را اندکی تهاجمی تر نشان می دهند. آستون مارتین به جای کروم از جلای تک رنگ تیره برای قطعات استفاده کرده است و تزئینات تیره در اطراف چراغ های جلو و چراغ های دودی عقب اضافه کرده است. سقف سیاه براق و قطعاتی از جنس فیبرکربن روی کاپوت و حفره های گلگیرها از دیگر موارد قابل ذکر هستند.
خریدارانی که قصد بهبود نمای ظاهری خودروی خود را دارند باید مدل تولید محدود سیگنچر ادیشن را بررسی کنند که با رنگ سبز استرلینگ، نوارهایی به رنگ زرد لیمویی و تزئینات فیبرکربن ارائه می شود. داخل کابین این مدل از پوشش چرم سیاه تیره همراه با نوارهای لیمویی در صندلی ها استفاده شده و ترکیبی از فیبرکربن و تزئینات کرومی تیره ساتنی در آن به کار رفته است. آستون مارتین قصد دارد فقط ۱۰۰ دستگاه از این نسخه ویژه تولید کند.
آستون مارتین DB۱۱ AMR تابستان امسال با قیمت پایه ۲۴۱ هزار دلار در بازار امریکا معرفی می شود. این خودروساز قیمت نسخه ویژه سیگنچر ادیشن را فقط برای بازار بریتانیا اعلام می کند که ۲۰۱.۹۹۵ پوند است که بر اساس نرخ فعلی ارز معادل ۲۷۴.۲۹۵ دلار است.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک