به گزارش ایران پلاک - هیوندای دو محصول ون جدید خود را برای سال ۲۰۱۹ به بازار معرفی کرده است که iLoad و iMax نام دارند. هر دوی این خودروها برای سال ۲۰۱۹ به امکانات بیشتری همانند سانروف مجهز شده اند ضمن اینکه طراحی آنها نیز یک فیس لیفت را تجربه کرده است. برای مثال در مدل iMax شاهد دماغه‌ی جدیدی برای این خودرو هستیم و چراغ های مه شکن و جلوپنجره نیز طراحی جدیدی دارند.
از دیگر تغییراتی که در هر دو مدل iLoad و iMax اعمال شده است باید به ستون فرمان دارای قابلیت تنظیم ارتفاع اشاره کرد. همچنین پشت آمپر و کامپیوتر سفری جدیدی برای این مدل ها طراحی شده است و در داخل کابین شاهد استفاده از یک نمایشگر ۷ اینچی لمسی و تودوزی جدیدی هستیم.
قیمت مدل iMax در بازار کشور استرالیا از ۴۳ هزار دلار آغاز می شود. نیروی مورد نیاز این خودرو از یک موتور ۲.۵ لیتری دیزلی تامین می شود که می تواند ۱۶۷ اسب بخار قدرت و ۴۴۱ نیوتن متر گشتاور را تولید کند. برای انتقال نیرو نیز از یک گیربکس ۵ دنده اتوماتیک استفاده شده است.
از امکانات استاندارد این خودرو باید به دوربین دید عقب، قابلیت اتصال به تلفن همراه، سنسور نور، سیستم صوتی با شش بلندگو، کامپیوتر سفری، آینه های جانبی تاشو برقی، رینگ های ۱۶ اینچی آلیاژی، کروز کنترل و سیستم تهویه مطبوع دستی برای سرنشینان عقب را نام برد.
در مدل فول نیز که الیت نام دارد امکانات اضافه ای همانند تودوزی چرمی، رینگ های ۱۷ اینچی، جلوپنجره کرومی، گرمکن صندلی های جلو، سردکن صندلی راننده، آینه ی وسط الکتروکرومیک و سانروف دوگانه اشاره کرد.
قیمت مدل باری iLoad نیز از ۳۸ هزار دلار آغاز می شود. این مدل به صورت استاندارد دارای یک گیربکس ۶ دنده دستی است و در صورتی که گیربکس ۵ دنده ی اتوماتیک را بخواهید باید ۳ هزار دلار پرداخت کنید.
در حالی که قدرت خروجی مدل دنده اتوماتیک این خودرو با مدل iMax یکسان است اما در مدل دنده دستی قدرت و گشتاور خروجی موتور ۲.۵ لیتری دیزلی به ۱۳۴ اسب بخار و گشتاور آن به ۳۴۳ نیوتن متر محدود شده است.
امکانات این مدل نیز شامل سنسور نور، فرمان قابل تنظیم در ارتفاع و زاویه، کامپیوتر سفری و کروز کنترل می شود.
هر دو مدل جدید هیوندای دارای گارانتی ۵ ساله یا ۱۶۰ هزار کیلومتری در استفاده تجاری هستند و برای مدل های شخصی iMax نیز گارانتی ۵ ساله بدون محدودیت کیلومتر در نظر گرفته شده است.

منبع : خودروبانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک