به گزارش ایران پلاک - شرکت سایپا سیتروئن همزمان با دومین سالگرد فعالیت خود در بازار کشور، پیش فروش خودروی جدید سیتروئن C۳ را اعلام کرده است که به نوعی اولین‌ محصول تولیدی خود در ایران به شمار خواهد آمد.
اگر به خاطر داشته باشید، سال گذشته خودروی سیتروئن C۳ در نمایشگاه بین المللی خودروی تهران رونمایی شد و توانست توجه بسیاری از خبرنگاران و شرکت کنندگان در این نمایشگاه را به خود جلب کند. زیرا این خودرو اولین محصول تولیدی سایپا با همکاری، مشارکت و سرمایه گذاری کمپانی خودروسازی "سیتروئن" خواهد بود که حالا برای عرضه به مشتریان، پیش فروش آن در روزهای آینده آغاز خواهد شد.
طبق اعلام شرکت "سایپا سیتروئن"، پیش فروش اتومبیل سیتروئن C۳ از تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه سال جاری و از ساعت ۱۱ روز چهارشنبه آغاز خواهد شد که مشتریان می‌توانند با پرداخت مبلغ اولیه ۶۰ میلیون تومانی نسبت به ثبت نام این خودرو اقدام کنند، هرچند هنوز قیمت نهایی اتومبیل از سوی شرکت سازنده تعیین نشده است و با صدور دعوتنامه می‌توان به قیمت نهایی اتومبیل رسید که اولین سری تحویل آن بسته به ثبت نام مشتریان از شهریورماه سال جاری خواهد بود.

در ادامه بد نیست بدانید که خودروی سیتروئن C۳ با موتور ۱.۶ لیتری بنزینی توربوشارژر در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت که در حداکثر کارایی خود می‌تواند خروجی قدرت ۱۶۳ اسب بخاری داشته باشد و همچنین با رساندن دور موتور به محدوده ۱۴۰۰ الی ۴۰۰۰ دور بر دقیقه، می‌توان به حداکثر گشتاور ۲۴۳ نیوتن متری رسید که با دریافت و ارسال این نیرو توسط یک جعبه دنده اتوماتیک نسل جدید EAT۶، می‌توان به یک عملکرد و راحتی بسیار خوب و همچنین مصرف سوخت ترکیبی ۶.۷ لیتری رسید.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک