به گزارش ایران پلاک - هیوندای آزرا ۲۰۱۸ خودرویی بود که سال گذشته توسط کرمان موتور پیش فروش شد و قرار است با چهره جدید خود به زودی وارد بازار کشور شود. هیوندای آزرا ۲۰۱۸ متاسفانه به دلیل مشکلات واردات نمی‌تواند به موتور معروف ۶ سیلندری خود وارد کشور شود و با موتور هیوندای سوناتا یعنی یک پیشرانه ۴ سیلندر ۲.۴ لیتری تنفس طبیعی وارد خواهد شد. روند گرفتن مجوزهای لازم برای واردات این خودرو توسط کرمان موتور چند وقتی بود که در حال انجام بود و حال این خودرو با یک موتور ۲۳۵۹ سی‌سی و تا تاریخ ۱ دی‌ماه امسال می‌تواند ثبت سفارش شود.
مدل‌های وارد شده برای هیوندای آزرا ۲۰۱۸ همگی از سال ۲۰۱۸ هستند و با گیربکس خودکار عرضه خواهند شد. برای آشنایی بیشتر با پیشرانه این خودرو باید بدانید که موتور نصب شده روی هیوندای آزرا ۲۰۱۸ از نوع GDi است و می‌تواند حداکثر ۱۸۷ اسب بخار و ۲۴۱ نیوتن متر گشتاور را تولید کند.
قبلاً ملاقات نزدیکی با این خودرو داشته‌ایم و عکس‌ها و فیلم‌هایی را دقیقاً از نمونه وارد شده تهیه کرده‌ایم که می‌توانید در صفحه بررسی هیوندای آزرا ۲۰۱۸ کرمان موتور با این خودرو بیشتر آشنا شوید و عکس ها و فیلمی از این خودرو را مشاهده کنید. قیمت اولیه پیش فروش هیوندای آزرا ۲۰۱۸ حدود ۳۸۰ میلیون تومان بوده است. حال با گرفتن تمامی مجوزهای لازم برای ثبت سفارش به نظر می‌رسد که به زودی شاهد تردد این کره‌ای خوش استیل در بازار باشیم.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک