به گزارش ایران پلاک - همانطور که می دانید تویوتا هایلوکس های قدیمی خودروهای تخریب ناپذیری هستند. فرقی نمی کند که آنها را غرق کنید، آتش بزنید، له کنید یا از فضا پرتابشان کنید! زیرا باز هم تنها با یک بار چرخاندن سوییچ روشن می شوند و به راهشان ادامه می دهند و کاری به کار کسی ندارند!
تویوتا هایلوکس گزینه مورد علاقه نیروهای نظامی است ولی اکنون نیگل پتری، قهرمان دریفت استرالیایی یک قابلیت دیگر به توانایی های این خودرو اضافه کرده و آن را به یک خودروی تمام عیار برای دریفت تبدیل کرده است!
او از مشاهده مدل های کهنه نیسان سیلویا و اسکای لاین در صحنه دریفت خسته شده بود و تصمیم گرفت یک تویوتا هایلوکس ۲۰۰۱ را به یک خودروی رقابتی دریفت تبدیل کند. همانطور که در فیلم می بینید جزئیات بسیار جذابی در پروژه تبدیل این هایلوکس وجود دارد.
شاسی لوله ای این خودرو زیر بدنه سفید رنگ آن که به روش پرده ای رنگ آمیزی شده مخفی شده است. این هایلوکس مجهز به موتور SR۲۰DET نیسان و یک گیربکس ۶ دنده سکوئنشال است. این خودرو تنظیمات سیستم تعلیق منحصر به فردی دارد که باعث شده حداقل ارتفاع آن تا سطح زمین ۷۰ میلی متر باشد. این هایلوکس از جک های بادی و دیفرانسیل لغزش محدود مکانیکی دو جهته نیز برخوردار است.
این هایلوکس ۳۵۹ اسب بخار قدرت و مقدار عظیمی گشتاور دارد و زاویه پیچیدن چرخ های آن بین قفل تا قفل فرمان بسیار عریض است و به همین دلیل هیچ هایلوکس دیگری در جهان نمی توان مانند آن حرکات نمایشی اجرا کند!

منبع : خودروبانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک