به نقل از اخبار خودرو ،ب ام و از مدل “سری ۷ Individual THE NEXT 100 YEARS” به منظور گرامیداشت یک صدمین سال تأسیسش رونمایی کرد. ب ام و با این مدل به صورت تاریخی تکنولوژی های پیشروی جهان را عرضه کرده و تأکیدی خاص بر انحصاری بودن این خودرو داشته است. مدل های یادبود صدسالگی سری ۷ به تعداد بسیار محدودی ساخته خواهند شد. تعداد ۱۰۰ دستگاه سری ۷ خاص با سه نسخه ی متفاوت پیشرانه در سرتاسر جهان عرضه خواهد شد.

رونمایی از ب ام و از مدل سری ۷
ب ام و از مدل “سری ۷ Individual THE NEXT 100 YEARS” به منظور گرامیداشت یک صدمین سال تأسیسش رونمایی کرد.
به گزارش اخبار خودرو ،ب ام و از مدل “سری ۷ Individual THE NEXT 100 YEARS” به منظور گرامیداشت یک صدمین سال تأسیسش رونمایی کرد. ب ام و با این مدل به صورت تاریخی تکنولوژی های پیشروی جهان را عرضه کرده و تأکیدی خاص بر انحصاری بودن این خودرو داشته است. مدل های یادبود صدسالگی سری ۷ به تعداد بسیار محدودی ساخته خواهند شد. تعداد ۱۰۰ دستگاه سری ۷ خاص با سه نسخه ی متفاوت پیشرانه در سرتاسر جهان عرضه خواهد شد.

تنها ۵ دستگاه برای بازار ایالات متحده تدارک دیده شده و نام بسیار طولانی “ب ام و Individual M760i xDrive Model V12 Excellence THE NEXT 100 YEARS” را یدک می کشد! این مدل همان طور که از نامش پیداست از پیشرانه ی ۱۲ سیلندر ۶۱۰ اسب بخاری برخوردار است و ترکیب منحصربه فردی از راحتی، اشرافیت و پویایی را ارائه می دهد. این مدل یادبود صدسالگی از اواخر امسال در دسترس خواهد بود.
صرف نظر از انتخاب پیشرانه، ظاهر خودرو و تجربه ی رانندگی و نمای داخلی این سدان لوکس کاراکتر متمایزی را به لطف رنگ مخصوص یادبود صدسالگی، رینگ های سبک وزن ۲۰ اینچی، تریم چرم کامل مرینو و… به نمایش می گذارد. از دیگر جزئیات خاص این مدل خودنویس برند Montblanc است که طراحی و رنگ آن دقیقاً در راستای هماهنگی با این نسخه از سری ۷ صورت پذیرفته است. این خودنویس مخصوص نیز در تعداد کم تولیدشده و تنها به همراه خودرو عرضه می شود.
ششمین نسل ب ام و سری ۷ در وصف واژه هایی همچون راحتی، هوشمندی و اتمسفر خوشایند داخل کابین جزو سرآمدان این سگمنت است. با تکنولوژی ها و طراحی های برجسته ای همچون ساختار بدنه با هسته ی کربنی، تکنولوژی eDrive ب ام و، چراغ های لیزری ضد خیره کنندگی، سیستم کنترل شاسی، کنترل حرکات خاص ب ام و، ریموت کنترل پارکینگ ب ام و و بسیاری از تجهیزات دیگر ب ام و حالا می تواند ادعای پیشگامی در این سگمنت را داشته باشد.
طراحی داخلی نسخه ی یادبود صدسالگی سری ۷ با توجه به بالاترین استانداردهای روز دنیا صورت گرفته است. تریم چرم خالص مرینو با رنگ سفید عنصر اصلی طراحی داخلی است. چرم بکار رفته در درب ها، پانل ها و ستون های B، کنسول مرکزی و نواحی دیگر به لطف استفاده ی وسیع و نرمی احساس بسیار خوبی ایجاد می کنند.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک