به گزارش ایران پلاک - گروه خودروسازی کرمان موتور ویژه اردیبهشت ماه ۹۷ و نیمه اول این ماه، شرایط فروش نقد و اقساط لیفان ۸۲۰ را در مدل های ۹۶ اعلام کرده است که از تاریخ ۱ اردیبهشت ماه لغایت ۱۵ اردیبهشت ماه سال جاری اعتبار خواهد بود.
کرمان موتور برای عرضه لیفان ۸۲۰ به مشتریان داخلی خود، اول از همه به شرایط فروش فوری اشاره کرده است که با موعد تحویل یک ماهه و با قیمت قطعی ۹۱ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.
در کنار فروش فوری، شرایط فروش اقساطی هم برای مشتریان در نظر گرفته شده است که با ۳ پیش پرداخت ۳۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی، پیش پرداخت ۳۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی و همچنین در نهایت با پیش پرداخت ۴۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی قابل ثبت نام خواهد بود و پس از آن، مشتریان می‌توانند اقساط ۱۰ ماهه، ۲۰ ماهه، ۳۰ ماهه و ۴۰ ماهه را برای بازپرداخت مابقی هزینه اتومبیل انتخاب کنند که جزییات مبالغ تعیین شده را می‌توانید در جدول دنبال کنید.
در خصوص خود لیفان ۸۲۰ هم بد نیست بدانید که در زیر کاپوت آن یک پیشرانه‌ ۲.۴ لیتری ۱۶۰ اسب بخاری استفاده شده است که به جعبه دنده‌ شش سرعته اتوماتیک متصل خواهد شد. این محصول پس از جک S۵، می‌تواند دومین خودروی تحول ساز برای کرمان خودرو باشد، چرا که این خودرو در مقام خودرویی سدان سایز متوسط و پر امکانات ظاهر شده که پیشرانه‌ ۱۶۰ اسب بخاری داشته و مهم‌تر از همه، قیمتی زیر ۱۰۰ میلیون تومان، یعنی ۹۱ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان دارد که بنابر گفته کرمان موتور رقیبی نداشته و می‌تواند به راحتی فروش بالایی را نصیب سازنده خود کند.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک