به گزارش ایران پلاک - بازار خودروی اروپا روزهای عجیبی را سپری می کند و در این میان خودروسازی لادا از کشور روسیه اقدام به معرفی یک محصول جدید کرده است که یک سدان شاسی بلند است و با نام Vesta Cross شناخته می شود.
لادا این خودرو را اولین اتومبیل در چنین کلاسی معرفی کرده است و پس از مدل های وستا سدان، وستا SW و وستا SW کراس، این خورو چهارمین عضو از خانواده وستا است و در مقایسه با سایر مدل های وستا تغییرات و بهینه سازی هایی را در بخش های مختلف تجربه کرده است.
در بخش بیرونی خودرو تغییرات شامل اضافه شدن بخش های پلاستیکی به اطراف خودرو، سینی زیر محافظ و افزایش ارتفاع سیستم تعلیق می شود. جالب است بدانید که ارتفاع کف از زمین این خودرو ۲۰۳ میلیمتر است که برای مقایسه از تویوتای راو۴ بیشتر است.
لادا عنوان کرده است که این تغییرات در سسیستم تعلیق این خودرو توانایی های آفرودی این مدل را افزایش داده است. در داخل کابین نیز طراحی لالدا وستا بدون تغییر باقی مانده است و همانند مدل سدان این خودرو است. طراحی کلی داشبورد یک طرح X شکل دارد و به رنگ خاکستری است ضمن اینکه از تودوزی چرمی نیز استفاده شده است.
از امکانات این خودرو باید به سیستم مالتی مدیا، تهویه مطبوع خودکار، گرمکن صندلی های جلو، شیشه های برقی و کنترل سیستم صوتی از روی فرمان اشاره کرد.
تولد و سپس فروش خودروی لادا وستا کراس به زودی آغاز خواهد شد و مشخصات فنی و قیمت آن نیز در آینده نزدیک اعلام می شود

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک