به گزارش ایران پلاک - نسل هشتم نیسان ماکسیما که با کد A۳۶ شناخته می شود اولین بار در سال ۲۰۱۵ در نمایشگاه خودروی نیویورک معرفی شد. نسل جدید از یک طراحی اسپرت و عضلانی برخوردار شد. نیسان با این خودرو به شعار خودروی اسپرت ۴ در بر می گردد که در مورد نسل سوم ماکسیما بیان شد. وزن این خودرو نسبت به نسل قبلی ۳۷ کیلوگرم سبکتر شده است و طراحی داخلی آن الهام گرفته از علم هوافضا است.
نسل هشتم ماکسیما همچنان از همان موتور آشنای VQ۳۵DE نیسان بهره می برد که با تغییرات جزئی قدرت آن ۱۰ اسب بخار افزایش یافته و به ۳۰۰ اسب بخار رسیده است. گشتاور آن نیز ۳۵۴ نیوتن متر است. قدرت این موتور از طریق گیربکس CVT نیسان به چرخهای جلو منتقل می شود. این خودرو با ۹ رنگ مختلف برای بدنه و ۵ رده تجهیزاتی عرضه می شود. این خودرو بر اساس پلتفرم D نیسان ساخته می شود و با یک موتور ۲.۵ لیتری نیز قابل سفارش است.
نیسان برای سال ۲۰۱۸ اندکی تغییرات در ماکسیما ایجاد کرد که عمده ترین آنها افزودن نرم افزار اندروید اتو است که همراه با اپل کار پلی جزو امکانات استاندارد این خودرو هستند. در مدل های SL، SR و پلاتینوم یک جفت خروجی USB برای شارژ کردن نیز نصب شده است. اضافه شدن رگه هایی از رنگ سیاه در جلو پنجره نیز به ظاهر خودرو اندکی طراوت و تازگی می بخشد. سیستم ترمز اضطراری خودکار و سیستم اخطار تصادف از جلو جزو تجهیزات استاندارد ماکسیما ۲۰۱۸ هستند.
در این فیلم تبلیغاتی با نیسان ماکسیما ۲۰۱۸ و طراحی داخلی و خارجی آن بیشتر آشنا می شوید.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک