به گزارش ایران پلاک - اگر تصمیم داشته باشید که پولی در حدود ۷۰ هزار دلار را برای خرید خودرو هزینه کنید گزینه های زیادی خواهید داشت. با چنین پولی می توان در بازار آمریکا یک مرسدس بنز E۴۳ با سیستم چهارچرخ محرک و در اروپا می توان یک مرسدس بنز E۴۰۰ را خریدارای کرد. اما اگر به خودروهای دست دوم فکر کنید یک گزینه بسیار عالی برایتان وجود خواهید داشت که ما نیز در اینجا به این خودروی لوکس خواهیم پرداخت.
اتومبیلی که مشاهده می کنید یک مرسدس بنز S۶۰۰ L پولمان مدل سال ۲۰۰۲ است که در زمان خود لوکس ترین محصول مرسدس بنز به شمار می رفت. این خودرو همچنین از ابتدا توسط کارخانه به عنوان یک لیموزین ساخته شده است و یک اتومبیل تغییر یافته نیست. طول این S۶۰۰ L پولمان ۶.۱۶۳ متر است که ۷۱ سانتی متر بلندتر از مدل فعلی S کلاس میباخ است و در مقایسه با لیموزین فعل پولمان نیز تنها ۳۷ سانتی متر طول کمتری دارد.
این خودرو با وجود سن ۱۶ ساله اما تنها ۶۴ هزار کیلومتر راه رفتهاست و حالا با قیمت ۷۴ هزار دلار برای فروش گذاشته شده است. اگر بخواهید مدل صفر کیلومتر پولمان امروزی را خریداری کنید باید حداقل هشت برابر چنین مبلغی را پرداخت کنید.
این خودرو تمام عمر خود را در هتلی در سوئیس و در دست راننده بوده است و بین سالهای ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۷ به عنوان خودروی VIP خدمت می کرده است و امکانات اضافه ای دارد. در بخش فنی نیز شاهد موتور ۱۲ سیلندر ۵.۸ لیتری در زیر کاپوت این اتومبیل هستیم که می تواند ۳۶۲ اسب بخار قدرت تولید کند. گرچه قدرت یک مرسدس E۴۳ بیشتر از این S۶۰۰ است اما امکانات و فضای جادار این خودرو را ندارد. حال تصمیمبا شماست که بین راحتی و جادار بودن و قدرت بالا یکی را انتخاب کنید.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک