نخستین نمایشگاه بین‌المللی خودرو و قطعات و صنایع وابسته به آن در ارومیه افتتاح شد.
به گزارش ایران پلاک به نقل از ایسنا، دیروز(سه‌شنبه 16 شهریورماه) نخستین نمایشگاه بین‌المللی خودرو و قطعات و صنایع وابسته به آن در محل پارک جنگلی ارومیه با حضور مسئولان استانی افتتاح شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی افزود: این نمایشگاه از 16 تا 19 شهریورماه به‌مدت چهار روز در محل یاد شده برگزار شده و ساعات بازدید آن از 17 تا 23 است.
«جعفرصادق اسکندری» تصریح کرد: فضای سرپوشیده این نمایشگاه 10 هزار مترمربع بوده و فضای باز نمایشگاهی نیز 1200 متر مربع است.
وی با اشاره به زمینه فعالیت این نمایشگاه گفت: در این‌باره تولیدکنندگان خودروی سنگین و سبک، تولیدکنندگان قطعات یدکی خودرو و واردکنندگان خودرو و قطعات وابسته به آن در این نمایشگاه حضور دارند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی افزود: شمار مشارکت‌کنندگان 110 واحد و استان‌های مشارکت‌کننده نیز 11 استان بوده و در این زمینه استان تهران با 59 واحد و آذربایجان‌غربی با 20 واحد بیشترین استان‌های مشارکت‌کننده هستند.
اسکندری تصریح کرد: در این نمایشگاه از استان‌هایی نظیر تهران، آذربایجان‌غربی و شرقی، مرکزی، خراسان‌رضوی، البرز، خوزستان، خراسان‌جنوبی، کرمان و اصفهان حضور دارند
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک