به گزارش ایران پلاک - گروه خودروسازی کرمان موتور برای فروردین ۹۷ و نیمه دوم این ماه، شرایط پیش فروش "جک S۳" را در مدل اتوماتیک اعلام کرد که زمان ثبت نام آن از ۱۶ فروردین ماه لغایت ۳۱ فروردین ماه سال جاری خواهد بود.
در شرایط فروش کرمان موتور برای نیمه دوم فروردین ماه ۹۷، برای کراس اوور "جک S۳" قیمت مصوب ۷۸ میلیون تومانی تعیین شده است که به صورت ۲ مرحله‌ای به همراه پیش پرداخت ۳۵ میلیون تومانی و ۳۹ میلیون تومانی به مشتریان عرضه خواهد شد، این درحالیست که با انتخاب پیش پرداخت ۳۹ میلیون تومانی، می‌توانید از تخفیف ویژه ۱ میلیون تومانی بهره‌مند شوید، اما دیگر شرایط فروش اتومبیل همچون سود مشارکت ۱۸ درصد، سود انصراف ۱۵ درصد و همچنین موعد تحویل خرداد ماه ۹۷ مشترک خواهد بود. هرچند برای پیش پرداخت ۳۵ میلیون تومانی بازپرداخت ۱۰ ماهه و ۲۰ ماهه در نظر گرفته شده است .
در پایان هم بد نیست بدانید که عضو جدید خانواده "جک" در بازار کشور و شرکت خودروسازی کرمان موتور، یعنی خودروی جک S۳ دارای ابعاد و اندازه کوچک‌تر از خودروی جک S۵ است که براساس اطلاعات منتشر شده، دارای طول کلی ۴۳۲۵ میلی متر، عرض ۱۷۶۵ میلی متر، ارتفاع ۱۶۶۰ میلی متر و همچنین فاصله بین دو محور ۲۵۶۰ میلی متر است که از این ابعاد و اندازه، حداقل وزن خالص ۱۲۵۰ کیلوگرم بدست آمده است.
برای تامین انرژی حرکتی این ماشین ۱.۲۵ تنی هم شرکت سازنده از یک پیشرانه چهار سیلندر ۱.۶ لیتری استفاده کرده است که استانداردهای آلایندگی یورو ۵ را پاس کرده و قادر به تولید ۱۰۷ اسب بخار قدرت در دور موتور ۶۰۰۰ و همچنین توانایی تولید ۱۵۵ نیوتن متر گشتاور را خواهد داشت که در عمل باعث شده حداکثر سرعت این خودروی کراس اوور جذاب شهری به چیزی معادل ۱۷۵ کیلومتر بر ساعت برسد.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک