به گزارش ایران پلاک - گروه خودروسازی کرمان موتور به عنوان نماینده رسمی هیوندای در ایران، شرایط فروش اقساطی هیوندای توسان ۲۰۱۷ را برای نیمه دوم فروردین و نیمه اول اردیبهشت ماه ۹۷ اعلام کرده است که از تاریخ ۱۶ فروردین ماه شروع شده و تا ۱۲ اردیبهشت ماه ۹۷ ویژه عید تا عید اعتبار خواهد داشت.
باتوجه به جدول ارائه شده از سوی گروه خودروسازی کرمان موتور، هیوندای توسان با قیمت نهایی ۲۷۸ میلیون تومانی ثبت سفارش خواهد شد که مشتریان می‌توانند به صورت اقساطی و با مراحل پرداخت ۱۸ ماهه و ۲۴ ماهه نسبت به ثبت نام این خودرو اقدام کنند.
در فروش هیوندای توسان با اقساط ۱۸ ماهه، پیش پرداخت ۱۴۰ میلیون تومانی و موعد تحویل ۱ ماهه در نظر گرفته شده است که پس از ثبت نام، مشتریان مجبور به پرداخت هزینه ۷ میلیون و ۶۶۷ هزار تومانی به صورت ماهیانه خواهند بود.
در فروش هیوندای توسان با اقساط ۲۴ ماهه، پیش پرداخت بیشتر ۱۸۰ میلیون تومانی در نظر گرفته شده است، اما در عوض پراخت ماهیانه اقساط حدود ۴ میلیون و ۸۴ هزار تومان خواهد بود که درست همانند اقساط ۱۸ ماهه، موعد تحویل آن بعد از ۱ ماه خواهد بود.
در ادامه بد نیست بدانید که خودروی هیوندای توسان با ابعاد ۴۴۷۵ میلی متری در طول، ۱۸۵۰ میلی متری در عرض و ارتفاع ۱۶۴۵ میلی متری با فاصله بین دو محور ۲۶۷۰ میلی متری ساخته شده است که در لابه لای آن از یک پیشرانه‌ ۲۰۰۰ سی سی چهار سیلندر بنزینی از نوع MPI استفاده شده است که به یک جعبه دنده‌ اتوماتیک ۶ سرعته متصل شده و می‌تواند حداکثر ۱۵۵ اسب بخار قدرت در دور موتور ۶۲۰۰ و همچنین گشتاور ۱۹۶ نیوتن متر در ۴۰۰۰ دور بر دقیقه تولید کرده و به سمت چرخ‌های محرک خودرو ارسال کند.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک