هیوندای در نمایشگاه خودرو نیویورک با طیف گسترده ای از محصولات جدید حضور به هم رسانده بود که بیشتر آنها در نمایشگاه ژنو پیش از این رونمایی شده بود. اما یکی از محصولات جدید این شرکت که برای اولین بار به نمایش گذاشته می شد ،هیوندای توسان فیس لیفت با ظاهری جدید بود.توسان ۲۰۱۹ جدید در ظاهری خود برخی برورسانی را تجربه کرده و همچنین در کابین نیز تغییراتی را داشته است.
در نمای جلویی خودرو با جلو پنجره بزرگتری روبرو هستیم که با توجه به سبک محصولات جدید این شرکت نظیر سانتافه تغییر شکل داده و در قسمت خطوط پایین این شش ضلعی بر عکس نسل قبلی به سمت بیرون تمایل دارند.همچنین در این جلو پنجره بر خلاف نسل فعلی از چهار نوار فلزی بهره می برد که بدلیل بزرگتر شدن ابعاد جلو پنجره صورت گرفته است.گرافیک داخلی چراغهای جلو از دیگر تغییرات صورت گرفته است که با استفاده از نوار LED طیفی L مانند در درون چراغ نمایی جذاب تر به این خودرو بخشیده اند. چراغهای مه شکن و روزتاب روی سپر در نسل فعلی بصورت مجزا از یکدیگر طراحی شده اما در هیوندای توسان فیس لیفت ۲۰۱۹ این دو در یک قاب و چسبیده به یکدیگر تعبیه شده است.

در نمای عقب خودرو شاهد آن هستیم گرافیک چراغ کمی تغییر کرده است بطوریکه زاویه پایینی چراغ حذف شده و قالب اصلی چراغ کمی نرمتر شده است.همچنین چراغهای شب تاب نصب شده روی سپر توسان فیس لیفت شده ۲۰۱۹ کمی باریکتر گردیده است.
طراحی کابین توسان ۲۰۱۹ در بخش داشبورد تغییرات گسترده تری نسبت به بیرون خودرو تجربه کرده است. طراحی داشبورد در بالا تغییر کرده و با حجم داده شده ، به سه قسمت تقسیم شده است که در نسل فعلی دارای دو قسمت است. همچنین در توسان فیس لیفت شده ۲۰۱۹ شاهد آن هستیم که صفحه نمایش مطابق با دیگر محصولات بروز این کمپانی نظیر i۳۰ جدید بصورت ایستاده در بالای داشبورد نصب شده و به همین دلیل ورودی های هوا از بالا به مرکز و به زیر صفحه نمایش تغییر مکان داده است.همچنین در کنسول میانی کلیدهای جدید مشاهده می گردد که از مهمترین آنها ترمز دستی برقی آن می باشد.

هیوندای توسان جدید ۲۰۱۹ به لطف استفاده از سیستم های جدید کمک راننده احساس امنیت بیشتری را فراهم آورده است.از جمله این موارد می توان به کروز کنترل تطبیقی با پشیبانی سیستم توقف و حرکت در ترافیک های اشاره کرد.
توسان فیس لیفت ۲۰۱۹ به پیشرانه ۲.۰ لیتری تنفس طبیعی با بیشنه قدرت ۱۶۴ اسب بخار و گشتاور ۲۰۴ نیوتن متر و پیشرانه ۲.۴ لیتری تنفس طبیعی ۱۸۱ اسب بخاری و گشتاور ۲۳۷ نیوتن متری عرضه خواهد شد.هر دو موتور همانند نسل فعلی از یک جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک به منظور انتقال قدرت استفاده می کنند.

نسخه فیس لیفت توسان در پاییز امسال به بازار های جهانی از جمله آمریکا عرضه خواهد شد و احتمالا در اواخر سال جاری شمسی یا اوایل سال ۹۸ به بازار ایران خواهد رسید.
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک