به گزارش ایران پلاک - رولزرویس تا کنون محصولات بسیاری را تولید کرده است که در طراحی آنها شاهد الهام گرفتن از هواپیماهای شخصی، کشتی های لوکس، موسیقی و حتی هنر و مد بوده ایم. این خودروساز در کشورهای حاشیه خلیج فارس نیز طرفداران زیادی دارد و همین موضوع سبب شده تا یکی از جدیدترین اثر های هنری رولزرویس در کشور امارات مشاهده شود. خودروی مورد بحث یک رولزرویس گوست است که دارای فاصله ی محوری بیشتر بوده و توسط یک دپارتمان ویژه در گودوود توسعه پیدا کرده است و شاهد الهام گیری از هنر اسلامی در دیزاین این خودرو هستیم.
این خودروی دو رنگ دارای رنگ نقره ای و سفید است و خط شانه ای بسیار زیبا در دو طرف آن مشاهده می شود ضمن اینکه رینگ های ۵ پره ی آلومینومی آن با ابعاد ۲۱ اینچی نیز جلب توجه زیادی می کنند.
در داخل کابین نیز شاهد استفاده از رنگ خاکستری در کنار رنگ گوش ماهی هستیم و طرح هایی از هنر اسلامی نیز در چند جای کابین به چشم می خورند.
این خودرو از یک موتور ۱۲ سیلندر وی شکل با حجم ۶.۶ لیتر بهره مند است که چندان با عصر حاضر همخوانی ندارد اما می تواند ۵۶۲ اسب بخار قدرت و ۸۲۰ نیوتن متر گشتاور را تولید کند که برای انتقال نیرو نیز از یک گیربکس ۸ دنده اتوماتیک استفاده شده است.
این خودرو که تنها یک دستگاه از آن موجود است در بزرگترین شوروم رولزرویس در ابوظبی امارات به نمایش گذاشته شده است. اگر چنین طرحی را نمی پسندید بخش خودروهای سفارشی رولزرویس می تواند هر طرح و هنر دیگری را در خودروهای خود برای مشتریان اجرا کند.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک