به گزارش ایران پلاک - مرسدس بنز AMG G۶۳ یکی از قوی ترین خودروهایی است که می توان در بازار یافت. موتور این خودرو بسیار قدرتمند است اما مشکلی که سر راه این شاسی بلند وجود دارد آیرودینامیک بسیار بد آن است. موتور این خودرو یک V۸ تویین توربو است که در حالت استاندارد توانایی تولید ۵۶۳ اسب بخار قدرت را دارد. اما در ادامه می خواهیم در ویدیویی به تماشای توانایی های یک G۶۳ تیونینگ شده بنشینیم که قدرت تولیدی موتور آن به ۱۰۰۰ اسب بخار افزایش پیدا کرده است.
شتابگیری این خودروی هزار اسبی بسیار سریع و وحشتناک است به طوری که در فیلم مشخص است که سیستم کنترل کشش تا سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت همچنان فعال است و این خود نشان دهنده ی قدرت بسیار بالای موتور است. شتاب گیری در این خودرو کاملا خطی است و راننده به راحتی می تواند به سرعت نزدیک به ۲۶۰ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند که در این بین صدای فوق العاده زیبای اگزوز مرسدس بنز نیز هیجان کار را زیادتر می کند.
همچنین با دقت در ویدیو متوجه خواهید شد که راننده به شدت در حال بازی با فرمان است و سعی می کند در اتوبان این اس یو وی افسار گسیخته را در مسیر مستقیم نگه دارد.
بنز جی کلاس ۴۰ سال پیش یک خودروی نظامی محسوب می شد اما حالا یکی از لوکس ترین اس یو وی های بازار است که مدل G۶۳ نیز سریع ترین نسخه ی این خودرو به شمار می رود اما قابلیت های آفرود این خودرو همچنان همانند روزهای اول حفظ شده است و این در حالی است که از نظر اسب بخار G کلاس حالا در رده ی سوپر اسپرت ها نیز قرار می گیرد.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک