به گزارش ایران پلاک - همانطور که پیش بینی شده بود پژو ۵۰۸ جدید در نمایشگاه ژنو رونمایی شد. این سدان جدید قطعا ظاهر شیک و جذابی دارد. طراحی منحصر به فرد جلوپنجره، طراحی خشن چراغ های جلو و عقب و درهای بدون قاب دور شیشه از جمله بلندپروازی های پژو در طراحی این خودرو است که نشان می دهد ۵۰۸ جدید یک خودروی معمولی نیست. نصب آرم پژو در وسط جلوپنجره و لوگوی ۵۰۸ در نوک کاپوت یادآور مدل های کلاسیک ۵۰۴ و ۵۰۴ کوپه است.
این خودرو با یک موتور بنزینی ۱.۶ لیتری توربوشارژ با دو قدرت مختلف ۱۷۷ و ۲۱۷ اسب بخار ارائه می شود که گیربکس در نظر گرفته شده برای آنها ۸ دنده اتوماتیک است. قابلیت انتخاب ۲ موتور دیزل BlueHDi با حجم های ۱.۵ و ۲.۰ لیتر نیز برای این خودرو وجود دارد. قدرت موتورهای دیزل ۱۲۸، ۱۵۸ و ۱۷۷ اسب بخار است و برای آنها دو نوع گیربکس ۶ دنده دستی و ۸ دنده اتوماتیک قابل سفارش است.
پژو ۵۰۸ جدید از طیف وسیعی از فناوری های بهبود رانندگی برخوردار است که از سیستم ترمز اضطراری خودکار و کروز کنترل تطبیقی شروع شده و به مواردی مانند سیستم حفظ خودرو در مسیر حرکت، سیستم خودکار انتخاب نور بالا و نور پایین در شرایط مختلف رانندگی و سیستم شناسایی علائم ترافیکی ختم می شود.
نسخه تولید محدود این خودرو با نام First Edition مدل برتر ۵۰۸ جدید است که از موتورهای پیورتک بنزینی ۲۲۵ اسبی یا توربودیزل HDi با قدرت ۱۸۰ اسب بخار نیرو می گیرد که مجهز به گیربکس ۸ دنده اتوماتیک است.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک