به گزارش ایران پلاک - اطلس خودرو به عنوان نماینده عرضه و خدمات پس از فروش کیا در بازار کشور، اقدام به ثبت سفارش و واردات "کیا اپیتما هیبریدی" به بازار کشور کرده است که در آخرین شرایط فروش اطلس خودرو برای اسفندماه، می‌توان شاهد قیمت و شرایط فروش اتومبیل بود.
باتوجه به جدول ارائه شده از سوی اطلس خودرو، کیا اپتیما هیبریدی در مدل‌های ۲۰۱۸ و با قیمت ۲۴۶ میلیون تومانی به صورت "نقدی علی الحساب" به فروش خواهد رسید که در زمان ثبت نام مبلغ ۱۲۳ میلیون تومانی از مشتریان دریافت می‌شود و سپس با گذشت ۹۰ روز کاری، مبلغ ۱۲۳ میلیون تومان دیگر هنگام صدور دعوتنامه از مشتری دریافت خواهد شد که برای اطلاع از جزییات فروش اتومبیل، می‌توانید به نمایندگی‌های مجاز این شرکت و یا وبسایت شرکت اطلس خودرو مراجعه کنید.
در بخش فنی، کیا اپتیما هیبریدی به یک پیشرانه چهار سیلندر ۲ لیتری از نوع GDI با حداکثر قدرت ۱۵۶ اسب بخاری مجهز شده است که نیروی خود را توسط یک جعبه دنده اتوماتیک به سمت چرخ‌ها منتقل می‌کند. علاوه بر این، در سیستم محرک اتومبیل یک موتور الکتریکی وجود دارد که خروجی قدرت آن به تنهایی، برابر با ۵۲ اسب بخار خواهد بود.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک