به گزارش ایران پلاک - گروه خودروسازی سایپا در فروش اسفندماه خود، شرایط فروش ویژه کیا سراتو آپشنال را با تخفیف ویژه و قیمت قطعی اعلام کرد که جزییات آن به شرح زیر خواهد بود.
بنابر گزارش وبسایت گروه خودروسازی سایپا، شرایط فروش کیا سراتو ۲۰۰۰ آپشنال در قالب طرح تولید ۷۵ روزه، از چهارشنبه مورخ ۲ اسفندماه سال جاری آغاز خواهد شد که مشتریان می‌توانند این اتومبیل را با قیمت نهایی ۱۰۴ میلیون و ۱۵۸ هزار تومانی خریداری کنند، اما به لطف سود مشارکت ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی در تولید این خودرو، در نهایت هزینه پرداختی شما بابت خرید "کیا سراتو ۲۰۰۰ آپشنال" به قیمت ۱۰۲ میلیون و ۹۵۸ هزار تومان خواهد رسید.
در ادامه بد نیست بدانید که برای مدل ۱۶۰۰ آپشنال امکاناتی همچون سنسور پارک دنده عقب، سانروف و سیستم مولتی مدیا مجهز به دوربین دید عقب و سیستم موقعیت یاب GPS متصور شد، این درحالیست که مدل ۲۰۰۰ علاوه بر امکانات ذکر شده، به تجهیزاتی همچون پدال‌های تعویض دنده روی فرمان (پدل شیفت)!، سیستم کلید هوشمند، صفحه کیلومتر سوپر ویژن و صندلی‌های چرمی هم مجهز شده است.
در خصوص مشخصات فنی کیا سراتو در مدل ۲۰۰۰ هم باید گفت که این خودرو از پیشرانه‌ چهار سیلندر ۲ لیتری سود می‌برد که قدرت تولیدی آن ۱۵۶ اسب بخار و گشتاور خروجی آن هم ۱۹۴ نیوتن متر اعلام شده است که به جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک متصل شده و می‌تواند شتاب ۱۰.۵ ثانیه‌ به همراه داشته باشد. این درحالیست که موتور ۱۶۰۰ سی سی می‌تواند نیرویی ۱۲۴ اسب بخاری و گشتاوری ۱۵۶نیوتن متری در اختیار اتومبیل قرار دهد.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک