به گزارش ایران پلاک - گروه صنعت خودرو آذربایجان، به عنوان شریک تجاری MG در ایران که از سال گذشته شروع به مونتاژ خودروی MG ۳۶۰ در تبریز کرده است، از شرایط فروش این خودرو در مدل‌های ۹۷ خبر داده است که به دو صورت دستی و اتوماتیک با پیشرانه ۱۵۰۰ سی سی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد که در ادامه توجه شما را به جزییات فروش آن جلب می‌کنیم.
در جدول ارائه شده از سوی گروه صنعت خودرو آذربایجان، نسخه دستی MG ۳۶۰ با قیمت نهایی ۵۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت که برای ثبت نام اتومبیل، نیاز به پرداخت هزینه اولیه ۲۷ میلیون تومانی خواهید داشت، اما برای نسخه اتوماتیک و توربوشارژر اتومبیل با اختلاف ۲۰ میلیون تومانی!، قیمت نهایی ۷۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است که در زمان ثبت نام نیاز به پرداخت ۳۹ میلیون تومان از این مبلغ را خواهید داشت. به غیر این تفاوت‌ها، هر دو اتومبیل با سود مشارکت ۱۸ درصد، سود انصراف ۱۲ درصد و همچنین با موعد تحویل ۱۰۰ روزه در شرایط فروش نوروزی این شرکت به مشتریان عرضه می شود.
در خصوص مشخصات فنی، می توان گفت که نسخه‌های استاندارد اتومبیل به همراه یک پیشرانه ۱.۵ لیتری چهار سیلندر خطی به مشتریان عرضه خواهد شد که با نوسان دور موتور آن در محدوده ۵۵۰۰، می‌توان حداکثر ۱۱۰ اسب بخار قدرت از آن استخراج کرد و همچنین با رساندن دور موتور به محدوده ۴۵۰۰ دور بر دقیقه، خروجی گشتاور اتومبیل به سقف ۱۳۵ نیوتن متر خواهد رسید که بر سر راه آن یک جعبه دنده اتومات از نوع "تیپ ترونیک" و یا جعبه دنده ۵ سرعته دستی قرار گرفته و نیروی تولیدی این پیشرانه را پس از تبدیل، به سمت چرخ‌های محرک جلو ارسال می‌کند که منجر به ثبت سرعت ۱۷۰ کیلومتر در نسخه اتوماتیک و یا ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت در نسخه‌ دستی شده است.
علاوه بر این، در نسخه توربوشارژر اتومبیل هم شاهد نصب یک پیشرانه چهار سیلندر خطی با حجم سیلندر ۱.۵ لیتری هستیم که حالا با سود جستن از توربوشارژر، می‌تواند ۱۳۰ اسب بخار قدرت در دور موتور ۵۵۰۰ و همچنین نزدیک به ۲۱۰ نیوتن متر گشتاور داشته باشد که با نوسان دور موتور در محدوده ۲۰۰۰ الی ۴۴۰۰ دور بر دقیقه بدست می‌آید. برای دریافت و انتقال این نیرو به سمت چرخ‌ها، تنها از یک جعبه دنده ۶ سرعته تیپ‌ترونیک استفاده شده است.

منبع : خودرو بانک
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک