به گزارش ایران پلاک - شرکت خودروسازی چری برای نخستین بار اقدام به برگزاری تور بین المللی خودروی تیگو۷ برای مشتریان ایرانی خود کرد، تا برای نخستین بار امکان تست خودرو خارج از مرزهای کشور فراهم شود و این شاسی بلند لوکس چری، مورد محک مشتریان و خبرنگاران قرار گیرد.
جاده های متنوع به لحاظ محیطی، زنجان، تبریز، آستارا، رشت و ... هر کدام فرصت مناسبی را پدید آورد تا خودروی تیگو۷ به چالش کشیده شود.
در پایان این سفر، تمام مشتریان از عملکرد خودرو خود رضایت کامل را داشتند، شتاب و کشش مناسب، پایداری و توانایی های حرکتی مناسب به دارندگان تیگو۷ اثبات کرد که انتخاب مناسب و درستی را داشته اند.
جاده های کوهستانی، اتوبان های هموار و شرایط مختلف آب و هوایی و همچنین بارش برف همگی عاملی بودند تا تیگو۷ توانایی های خود را نشان دهد ، تیگو۷ به عنوان لوکس ترین محصول چری تابستان امسال طی مراسمی خاص رونمایی شد.
موتور توربو ۱.۵ لیتری قدرتمند توربو ، با قدرت ۱۴۷ اسب بخار و گشتاور ۲۱۰ نیوتن بر متر ،با بهره گیری از تکنولوژی روز ، گیربکس دو کلاچه اتوماتیک ، همگی دست به دست هم دادند تا از تیگو۷ یک شاسی بلند راحت و زیبا مناسب برای سفرهای خانوادگی بسازد.
نکته دیگر که میتواند بر مقبولیت تیگو۷ بیافزاید ، کسب ۵ ستاره ایمنی در آزمون تست تصادف استاندارد چین می باشد ، البته این بار ملاک استاندارد و ارزیابی کاملا مشابه استانداردهای اروپایی انجام شده تا نتیجه ان از تیگو۷ یک شاسی بلند کاملا امن بسازد تا بتوان با خیال آسوده سفر کرد.
آنچه در این تست بلند مدت بر مقبولیت تیگو۷ بیشتر افزود ، کیفیت قطعات استفاده شده می باشد ، به طوری که بهترین قطعه سازان مطرح جهانی را نظیر شرکت امریکائی هانیوال برای ساخت سیستم توربو شارژ ، شرکت آلمانی گتراگ برای ساخت سیستم انتقال قدرت ،شرکت انگلیسی لوتوس برای ساخت شاسی به کار گمارده و چون دیگر محصولات موجود چری با شرکت هایی چون بوش ، ولئو، جانسون و...... همکاری تنگاتنگی داشته است.
تیگو۷ در شرایط فعلی بازار با افزایش یکباره شدید قیمت رقبای وارداتی خود ، با اختلاف قیمتی بیش از ۱۰۰ میلیون تومان با رقبای کره ایی و با توجه به مشابهت ابعادی و دارا بودن کلیه آپشن های لازم میتواند به گزینه ایی مطلوب بدل گردد.

منبع : پرشین خودرو
----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک