به گزارش اخبار خودرو ، ۶۷۵LT اسپایدر به سریع‌ترین مک لارن روباز بدون محدودیت الکتریکی سرعت هست که تابه‌حال ساخته شده است. همانند نسخه استاندارد، مدل اسپایدر مجهز به یک موتور ۳٫۸ لیتری تواین توربو V8 با قدرت ۶۷۵ اسب بخار و گشتاور ۷۰۰ نیوتون متر تعبیه شده است. گزینه گیربکس این خودرو SSG هفت سرعته است که کمک می کند شتاب صفر تا صد آن به ۲٫۹ ثانیه و بیشینه سرعتش به ۳۲۶ کیلومتر بر ساعت برسد و این نشانگر قدرت مهندسان مک لارن است.
باوجود اینکه اسپایدر مجهز به سقف تاشو – که می‌توان تا سرعت ۳۰ کیلومتر بر ساعت آن را باز کرد – وزن آن فقط ۴۰ کیلوگرم بیش‌تر از برادر کوپه‌اش هست. این به خاطر قدرت ذاتی شاسی فیبر کربن “MonoCell” است و مک لارن می‌گوید، هیچ مهاربند بیشتر و یا تقویت اضافی لازم نبود.
استفاده گسترده از فیبر کربن در اجزای خودرو شامل دیفیوزر، سپر جلو و عقب، ورودی هوای موتور، گلگیرهای عقب، و مناطق دیگر علاوه بر مستحکم شدن باعث زیبایی شده و پوشش رنگی سقف تاشو، به حفظ زیبایی در هنگامی‌که سقف بسته است کمک می‌کند. شاید عقب این سوپر اسپرت تاثیرگذارترین قسمت آن باشد، باوجود اگزوز تیتانیومی دوگانه و ترمز بادی فعال، اسپایدر از سایر وسایل نقلیه مک لارن متمایز شده است.
قیمت ۶۷۵LT اسپایدر از ۳۷۲,۶۰۰ دلار شروع خواهد شد و تولید آن به ۵۰۰ دستگاه در سطح جهان محدود می‌شود.

----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک