به گزارش اخبار خودرو ،به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می رساند، گروه صنعتی ایران خودرو برای احترام به سلایق مشتریان محصولاتی باکیفیت ازشرکت دانگ فنگ را وارد سبدمحصولات خودکرده است که فروش آن در چند روز آینده انجام میشود . در زیر برای آشنایی شما با این شرکت ومحصولات انتخاب شده آن توضیحاتی ارائه داده ایم که امید داریم مثمرثمر باشد.
آشنایی با شرکت دانگ فنگ:
شرکت دانگ فنگ با سابقه نزدیک به پنج دھه فعالیت در صنعت خودرو سازی ،از تولید کنندگان پیشتاز در چین است و ھمواره در زمره سه شرکت برتر چین قرار داشته است . این شرکت در سال ۲۰۱۳ توانست به لحاظ حجم تولید ، رتبه دوم را در میان رقبای خود به دست آورد . اعتبار و موفقیت این شرکت پس از فعالیت ھای مشترک با شرکت ھای خودروساز بزرگ دنیا مانند نیسان ، کیا ، پژو سیتروئن و ھوندا و بھره برداری از دانش و تجربیات برندھای خودرو سازان جھانی بیش از پیش افزایش یافت به طوری که اکنون سھام قابل توجھی از شرکت پژو سیتروئن را در اختیار دارد.

H30 CROSS حس خوب راندن
این خودرو بر مبنای پلتفرم پژو ۳۰۶ ساخته شده است و از موتور شناخته شده TU5 بھره مند می باشد. درمدل H30 CROSS به خوبی می توان طرح زیبا و خصوصیات اسپرتی را مشاھده کرد و باید گفت سواری با H30 CROSS تقریباً حس رانندگی با یک خودروی اسپرت را به راننده منتقل میکند .

مھمترین ویژگی ھای خودرو H30 CROSS شامل موارد ذیل است :
ایمنی :
ترمزھای دیسکی جلو و عقب – ترمزضدقفل با سیستم توزیع الکترونیکی نیرو (ABS+EBD) – کیسه ھوای راننده و سرنشین – کمربندھای ایمنی پیش کشنده جلو با قابلیت تنظیم ارتفاع – ھشدار باز بودن کمربند ایمنی راننده – قفل کودک درب ھای عقب – سیستم ضد سرقت (ایموبلایزر) – سنسور پارک – فرمان تلسکوپی جمع شونده در تصادفات – آیینه ھای جانبی باسیستم گرمایشی مجھز به راھنما – استاندارد ایمنی حفاظت از عابر پیاده – ایزوفیکس (استاندارد نصب صندلی کودک)
رفاھی :
سیستم تھویه مطبوع اتوماتیک – صندلی راننده با قابلیت تنظیم دستی در ۶ جھت – صندلی ھای عقب تاشو – مانیتور ۶/۵ اینچی لمسی با امکان نمایش فایل ھای تصویری و رھیاب(GPS) – فرمان MFC( کنترل سیستم صوتی بر روی فرمان) – ۴ عدد بلندگو و ٢ عدد تیوتر – بلوتوث ھندزفری – چراغ مطالعه جلو وعقب – سان روف برقی – کامپیوتر سفری – کنسول میانی صندلی ھای جلو – جا عینکی – بھره مندی از فضای مناسب داخل کابین – جک گازی درب عقب
طراحی ظاهری :

رینگ اسپرت آلومینیومی – غربیلک فرمان چرمی – روکش صندلی ھای دو رنگ – چراغ ھای ال ای دی کریستالی لوکس – آیینه ھای جانبی و سپر ھای ھمرنگ بدنه – استفاده از قطعات کرومی در طراحی بدنه – طراحی اسپرت جلو پنجره – طراحی داشبورد مدرن – بال عقب (Spoiler)

----------------------
خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده فقط با ایران پلاک